My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

+5
panoshm
x-trail
IliasA
Santosan
panosmpo
9 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από takisp Σαβ 2 Μαρ 2013 - 14:02

Μάνο συμφωνώ και ευχαριστώ.

Είναι αλήθεια ότι. αναφορικά με τις κάρτες. πολλές φορές μπορεί να παγιδευτούμε για 2-3 ευρώ λιγότερα και μετά να τρέχουμε !!
avatar
takisp
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 68
Τόπος : Νέα Ερυθραία
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 57


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από ZAFIR Σαβ 2 Μαρ 2013 - 14:16

συμφωνώ απόλυτα,η ποιοτητα είναι το νούμερο ενα...χρήσιμοποιω της ίδιας εταιρίας...σημείωση, υπάρχει κάπου ενας οδηγός -λίστα με το τι είναι και κάνει το κάθε επιμέρους αρχείο??? (για σενα φίλε μάνο!!)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από Santosan Σαβ 2 Μαρ 2013 - 14:28

Οχι Φωτη δεν υπαρχει καποια λιστα, ειναι στα υπ' οψιν & δεσμευομαι σχετικα με την διαθεση της συντομα φιλε μου.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από IliasA Σαβ 2 Μαρ 2013 - 20:42

Μετα απο ψαξιμο ενα ενα ολα τα αρχεια απο ενα παλιο Backup που ειχα κανει, σε συγκριση με την καινουργια αναβαθμιση εχουμε τα εξης νεα.

Αριστερα ενα Backup απο 24.11.2012 και δεξια η αναβαθμιση απο 28.02.2013.
Επειδη δεν υπηρχε αρκετη εσωτερικη μνημη οπως σας ανεφερε για την εγκατασταση των χαρτων, ο MapUpdater μου ειχε κανει ενα Backup.
Και αποτομα απο 139mb που ειχα εσωτερικη μνημη ελευθερη εγιναν 573mb ελευθερος χωρος. Αν κοιταξετε την φωτογραφια θα καταλαβετε τι εννοω. Αυτην την στιγμη και μετα την αναβαθμιση εχουμε 337mb ελευθερο χωρο.
Αν προσθεσει κανεις τους αριθμους λειπουν 100mb περιπου, αυτα εννοειται ειναι απο την καινουργια αναβαθμιση που εγινε. Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Το προβλημα τελικα ηταν στον φακελο Voice. Οι φωνες συν ο φακελος Pictures.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το προβλημα τελικα λυθηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από ZAFIR Σαβ 2 Μαρ 2013 - 22:16

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μάνο, θα βοηθούσε , μιάς και μυστήριο μαγαζί η garmin.ενταξει,καινούργοι ειμαστε,να καούμε και να χοροπηδάμε μετα απο χαρά, και μας αρέσει, αλλά να έχουμε και μια *βιλιοθήκη* ας πουμε με τα βασικά. νομίζω οτι θα προσθέσει υπεραξία στο σαίτ.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
studyafro
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από takisp Σαβ 2 Μαρ 2013 - 22:21

Santosan έγραψε:... επιτρεψε μου μονο να σου προτεινω στο μελλον οσο αφορα την αγορα καρτας να προτιμας την SanDisk, ειδικα τις πολυ καλες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Τελικά το πρόβλημα ήταν στην κάρτα. Τέλος καλό όλα καλά.
Ευχαριστώ πολύ
avatar
takisp
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 68
Τόπος : Νέα Ερυθραία
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 57


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από ZAFIR Σαβ 2 Μαρ 2013 - 22:46

παμε γι άλλα!!!! bitte!!!
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από IliasA Σαβ 2 Μαρ 2013 - 22:55

ZAFIR έγραψε:παμε γι άλλα!!!! bitte!!!

Το bitte προοριζωνταν για μενα φωτη φιλε μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ; - Σελίδα 4 Empty Απ: [ΛΥΘΗΚΕ] Ο Χαρτης "Μεγαλωσε" Πολυ ... Χωραει Στην Συσκευη Μου ;

Δημοσίευση από ZAFIR Σαβ 2 Μαρ 2013 - 23:28

φυσικά!!! gymnassialstrasse 4-linz-το πατρικο της μανας.
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης