My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

csv.gpx

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

csv.gpx Empty csv.gpx

Δημοσίευση από petrakis01 Πεμ 8 Οκτ 2020 - 19:32

καλησπερα σας ειμαι νεος με τα gps , αγορασα μολις ενα garmin 65 mt-s, καθως ειμαι οδηγος κανω πολλα ταξιδια ,εθνικης οδου η χρηση που με καιει ειναι το speedcams καθως θελω σε πραγματικο χρονο ανα πασα στιγμη να βλεπω , επικυνδινα σημεια -καμερες , ραντα κτλ. και βενζιναδικα που εχουν υποστει προστιμο, για αυτα τα δυο λοιπον θα ηθελα τα φωτα σας 

εβαλα το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] που προτεινει ο κυριος admin Πεντε κατηγοριες SpeedCams & εξι κατηγοριες Επικινδυνων Σημειων μαζι με τα φωνητικα αρχεια: ετρεξα το poi loader αλλα μου βγαζει δεν υπαρχουν δεδομενα στην εγκατασταση csv η gpx  πως μπορω να το κανω install , επισης που μπορω να βρω αυτο για τα βενζιναδικα αν ειχε προστυμο για καποιο λογο, αυτα τα δυο θελω τα φωτα σας ευχαριστω πολυ!!! 
petrakis01
petrakis01
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : athina
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2020
Αριθμός μηνυμάτων : 2


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

csv.gpx Empty Poi

Δημοσίευση από ice1 Πεμ 8 Οκτ 2020 - 21:13

κανε ενα φακελο Poi  σε μια καρτα sd και 8α σου ζητησει οταν το κανεις επανεκινηση να τα περασει 8απεισ ναι  ,αλλα το μεγαλο αλλα ειναι αυτα τα poi ειναι 20χ20 δεν κανοθν για σενα ουτε για μενα που εχω το 61lm θα σου βγαζει ενα απρο περιγραμα γυρω απο το εικονιδιο
ice1
ice1
Member
Member

Άντρας Τόπος : θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 131


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

csv.gpx Empty Απ: csv.gpx

Δημοσίευση από petrakis01 Παρ 9 Οκτ 2020 - 17:08

ευχαριστω!! μολις αγορασω το απογευμα καρτα sd , θα το δοκιμασω, ως τοσο πειραματιστηκα λιγο να τα περασω ενα ενα φακελο και μερικα τα πηρε μερικα οχι οποτε δεν ξερω τι εχω και που,αν εχω την επιλογη καπου,να δω αν δουλευουν.  σημερα το δοκιμασα στο δρομο παντως και μου εβγαζε καποια ρανταρ ταχυτητας αλλα για την κυκλοφορια οδου, δεν πολυ καταλαβα τις διαφορες τους στις κολονες (εθνικες παω περισσοτερο) αλλα νομιζω ητανε επιλογες τις garmin, δεν ειμαι και σιγουρος....περα απο τις κολονες, αν στηθει ενα περιπολικο σε ενα παρκινκ θα το ανοιχνευση? οταν βγαλει το ρανταρ πιστολ να με ειδοποιησει οταν πλησιασω την εμβελεια?? απορια μου ως τοσο ευχαριστω!!
petrakis01
petrakis01
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : athina
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2020
Αριθμός μηνυμάτων : 2


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

csv.gpx Empty Απ: csv.gpx

Δημοσίευση από lneam Σαβ 10 Οκτ 2020 - 14:00

σε γνωστο ελληνικο φορουμ εγινε το καλοκαιρι αυτος ο διαλογος αναμεσα σε 2 μελη


Καλημέρα σας
Δεν ξέρω αν είναι το σωστό τοπικ για την ερώτηση...

Υπάρχει τρόπος ή κάποια εφαρμογή που να έχει-υποστηρίζει ανίχνευση ραντάρ ;;;


απαντηση χρηστη
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό από ένα κινητό να εντοπίσει το ραντάρ της τροχαίας. Υπάρχουν ειδικές συσκευές για αυτή τη δουλεία αυτή που είναι τέρμα παράνομες όπως ακριβώς αυτό που ζητάς.

avatar
lneam
Active Member
Active Member

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Πειραιας
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 401


Αρέσει στον χρήστη pit317

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης