My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

+36
McKing
ioanniskar
pbark
here
Santosan
music_1896
navitraveler
nek46
evgenios
D_G
intefix
Randyman
evankouros
PAVL-2
G.K.
islander
takisp
alexis75gr
teohunter
krou99
giorgos_korinthos
makis
x-trail
ZAFIR
dim68
thundercastle
yb010555
Dimitrios1971
IliasA
stelios.com
gnoul
leonkoum
dimos
BabisStinson
panoshm
dordas
40 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 31 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Πεμ 2 Ιαν 2014 - 11:45

Καλημέρα και καλή χρονιά παιδιά.

Να ευχηθώ πάνω από όλα υγεία σε όλους, και ό,τι επιθυμεί ο καθένας.

Πρώτη εργάσιμη του νέου έτους σήμερα, οπότε θα ζητήσω λίγο υπομονή μέχρι να μπορέσω να κοιτάξω όλες τις νέες αναφορές σας.

PAVL-2 έγραψε:Ταύρος
Αχιλλέως 
Μονόδρομος με κατεύθυνση όπως φαίνεται στο χάρτη με  βέλος .  

Έχουν γίνει πολλές αλλαγές στην περιοχή, θα τις οδηγήσουμε σύντομα Χρήστο και θα ενημερώσω για την εξέλιξη, σε ευχαριστώ ;)

dordas έγραψε:Καλημερα και χρονια πολλα και απο μενα . 

Μαραθωνας.

Η οδος Δραγατσανιου εχει λαθος αριθμηση (εψαχνα το 18 και μου το  εβγαλε αλλου). 

Παμε στο quiz της χρονιας (δεν ξερω την απαντηση ,θα μας βοηθησει ο Χρηστος)


Να δουμε ποιος χαρτης εχει δικιο.

Ντραφι

Η Navteq και η αναβαση λενε Σολωνος. 

Η Google λεει Αγια Σοφιας. 

Ο Auto drive δεν τον εχει χαρτογραφημενο. 

Η GI τον λεει Αθηναικη Δημοκρατια.

Η Τομτομ τον εχει χαρτογραφημενο ως δρομο χωρις ονομα. 

Εγω ψηφιζω Gi (σε παρομοιες περιπτωσεις στο παρελθον που εχω τσεκαρει ειχαν τη σωστη ονομασια). Μετα ειμαι με την Navteq
Ψηφιστε ελευθερα, Χρηστο καθυστερησε λιγο την απαντηση σε αυτο.....

Καλημέρα Άρη, η αρίθμηση στην Δραγατσανίου διορθώθηκε.
Όσο για το Ντράφι, ας δούμε λοιπόν τι γίνεται με αυτόν Smile2 

evankouros έγραψε:Από το πρόσφατο ταξίδι μου στη Δράμα, παρατήρησα ότι δεν υπάρχει ο (ολοκληρωμένος πλέον) Περιφερειακός Δράμας & ο κυκλικός κόμβος που έγινε πριν μερικούς μήνες στη διασταύρωση του με την ΕΟ Δράμας-Ξάνθης & Δράμας-Καβάλας.

Βαγγέλη ο  Περιφερειακός και ο κυκλικός κόμβος οδηγήθηκε και ενσωματώθηκε στη βάση λίγες μέρες μετά την ολοκλήρωσή του και νομίζω ότι είμαστε ο μοναδικός χάρτης που τον έχει στην τελική του μορφή (με κυκλικό κόμβο). Μπορείς να τον δεις εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

PAVL-2 έγραψε:Αγία Βαρβάρα 
Αυτός ο χάρτης όσο πάει και ποιο πολύ μου αρέσει .
Εαν μπορούσα να βάλω και τα 2.756 δικά μου POI σε 10 κατηγορίες τότε δεν θα τον άλλαζα.

Διορθώθηκε Χρήστο. Σ'ευχαριστώ πολύ
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από PAVL-2 Πεμ 2 Ιαν 2014 - 13:51

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτό το κομμάτι είναι πλέον κλειστό .
PAVL-2
PAVL-2
Leading Member
Leading Member

Άντρας Τόπος : Οπου με καλέσει η πατρίδα .
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2784


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από Randyman Παρ 3 Ιαν 2014 - 21:58

Τελικα τι εγινε με το Instant Search στα ελληνικα του NTU στο 3490?

θελω να δουλεψω το χαρτη και μου ειναι αδυνατον..
avatar
Randyman
Pro Map Reporter
Pro Map Reporter

Άντρας Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 190


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από evankouros Κυρ 5 Ιαν 2014 - 19:36

here έγραψε:
evankouros έγραψε:Από το πρόσφατο ταξίδι μου στη Δράμα, παρατήρησα ότι δεν υπάρχει ο (ολοκληρωμένος πλέον) Περιφερειακός Δράμας & ο κυκλικός κόμβος που έγινε πριν μερικούς μήνες στη διασταύρωση του με την ΕΟ Δράμας-Ξάνθης & Δράμας-Καβάλας.

Βαγγέλη ο  Περιφερειακός και ο κυκλικός κόμβος οδηγήθηκε και ενσωματώθηκε στη βάση λίγες μέρες μετά την ολοκλήρωσή του και νομίζω ότι είμαστε ο μοναδικός χάρτης που τον έχει στην τελική του μορφή (με κυκλικό κόμβο). Μπορείς να τον δεις εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γεια χαρά Χρήστο.
Αναφέρομαι στον "City Navigator Europe NT 2014.30".
Μόλις το έλεγξα στη συσκευή & επιβεβαίωσα ότι δεν εμφανίζεται όπως στο link που μου έδωσες.
avatar
evankouros
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Τόπος : Καρντάσι μεγαλωμένο, Χάμω γεννημένο, από Μακεδονία/Κρήτη-Θεσσαλία/Ήπειρο ριζωμένο...
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 579


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από makis Κυρ 5 Ιαν 2014 - 22:32

Παιδιά καλησπέρα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Χρήστο σε είχα προειδοποιήσει για τις αλλαγές στην περιοχή της Ναυπάκτου.
από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στό Παρ 4 Oct - 0:15


Καλησπέρα σας. Χρήστο εννοείται οτι οι αλλαγές είναι της χειμερινής περιόδου άλλωστε οι παραλίες (Ναυμαχίας) και (Κάθοδος Δωριαίων) το καλοκαίρι είναι κλειστές. Οι καταγραφές έγιναν τη συγκεκριμένη ημερομηνία που σας τις εδωσα, είναι όπως θα τις καταγράφατε και εσείς (πεδίο) και ισχύουν απο τις 10/09 εως και αυτή τη στιγμή που γράφω.Οφείλω όμως να σε ενημερώσω οτι οι αντιρρήσεις των κατοίκων στην περιοχή της Ψανής (Ναυμαχίας) είναι πολλές. Εκτίμησή μου είναι οτι θα γίνουν πάλι αλλαγές, δεν γνωρίζω όμως το πότε και το πως. Στην περιοχή του Γριμπόβου (Κάθοδος Δωριαίων) δεν ακούγεται τίποτα.

  • Στις (38,38987   21,8333) εκεί υπάρχει ένα πλάτωμα 25 μέτρα περίπου μήκος που ενώνει την Ναυμαχίας με Δημοκρατίας και Παπαγεωργίου. Έχουν τοποθετηθεί μπάρες αποσπώμενες και έχει γίνει parking και απο την πλευρά της Ναυμαχίας και από την πλευρά Δημοκρατίας και Παπαγεωργίου. Ανοιχτή είναι μόνο στο κέντρο η μπάρα της διέλευσης πεζών. Άρα η διέλευση από Ναυμαχίας προς Παπαγεωργίου δεν γίνεται διότι υπάρχουν μπάρες και αυτοκίνητα παρκαρισμένα.



Με τη νέα χρονιά ο δήμος άκουσε τις φωνές των κατοίκων και επανέφερε την τάξη. Οι αλλαγές είναι στην περιοχή της Ψανής.

  • Η οδός Ναυμαχίας Ναυπάκτου είναι ολόκληρη μονόδρομος από Εθνικής Αντιστάσεως προς και έως Πλατεία  Λιμένως. [Άλλαξε φορά στο τόξο και μην ξεχάσεις να διαγράψεις τον πεζόδρομο στις (38,39200   21,82742)]
  • Η οδός Δημοκρατίας είναι ολόκληρη μονόδρομος από Εθνικής Αντιστάσεως προς και έως Παπαγεωργίου.
  • Στις (38,38987   21,82332) οι αποσπώμενες μπάρες βγήκαν.
  • Στις (38,39136   21,82516) η οδός Παιωνίου είναι πεζόδρομος.(Ρ-55 και Ρ-8) ΜΟΝΟ αυτό το καμμάτι της οδού.

Οι αλλαγές είναι με βάση το Community.
Στην περιοχή του Γριμπόβου (Κάθοδος Δωριαίων) δεν νομίζω ότι έγιναν αλλαγές. Θα το ελέγξω από τρίτη και θα σε ενημερώσω. Διαπιστώνω όμως στο Community ότι τις αλλαγές που σου είχα δώσει στα προηγούμενα μηνύματά μου στην ίδια περιοχή δεν έχουν περαστεί η τουλάχιστον δεν τις βλέπω εγώ. Μπορείς να με ενημερώσεις σε παρακαλώ?

Στο Ίλιον στις συντεταγμένες (38,03541   23,69991) στον χάρτη σας η οδός ονομάζεται Φιλιππιάδος. Τα τελευταία χρόνια έχει μετονομαστεί σε Σημαιοφόρου Έκτορος Γιαλοψού. Σε παρακαλώ διόρθωσέ το.
avatar
makis
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 21


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Τρι 7 Ιαν 2014 - 9:42

Καλημέρα και  καλή εβδομάδα σε όλους, χρόνια σε πολλά σε όσου γιορτάζουν Smile2

Πάμε να δούμε τι γινεται με τις αναφορές Smile2

Randyman έγραψε:Τελικα τι εγινε με το Instant Search στα ελληνικα του NTU στο 3490?

θελω να δουλεψω το χαρτη και μου ειναι αδυνατον..

Από τη μεριά μας το έχουμε επισημάνει, περιμένουμε να βγει ο νέος χάρτης να δούμε τι έγνε.

evankouros έγραψε:
here έγραψε:
evankouros έγραψε:Από το πρόσφατο ταξίδι μου στη Δράμα, παρατήρησα ότι δεν υπάρχει ο (ολοκληρωμένος πλέον) Περιφερειακός Δράμας & ο κυκλικός κόμβος που έγινε πριν μερικούς μήνες στη διασταύρωση του με την ΕΟ Δράμας-Ξάνθης & Δράμας-Καβάλας.

Βαγγέλη ο  Περιφερειακός και ο κυκλικός κόμβος οδηγήθηκε και ενσωματώθηκε στη βάση λίγες μέρες μετά την ολοκλήρωσή του και νομίζω ότι είμαστε ο μοναδικός χάρτης που τον έχει στην τελική του μορφή (με κυκλικό κόμβο). Μπορείς να τον δεις εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Γεια χαρά Χρήστο.
Αναφέρομαι στον "City Navigator Europe NT 2014.30".
Μόλις το έλεγξα στη συσκευή & επιβεβαίωσα ότι δεν εμφανίζεται όπως στο link που μου έδωσες.

Στον City Navigator δεν υπάρχει ακόμα, καθώς είναι καινούριος δρόμος, και υπάρχει πάντα καθυστέρηση 6-9 μηνών από τη στιγμή που θα ενσωματωθεί στη βάση μας, μέχρι να τον δείτε στον City Navigator. Απλά επισήμανα ότι έχει οδηγηθεί και υπάρχει στη βάση μας, οπότε θα το δείτε κι εσείς σε κάποια επόμενη αναβάθμιση (όχι στην αμέσως επόμενη όμως).

makis έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Χρήστο σε είχα προειδοποιήσει για τις αλλαγές στην περιοχή της Ναυπάκτου.
από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στό Παρ 4 Oct - 0:15


Καλησπέρα σας. Χρήστο εννοείται οτι οι αλλαγές είναι της χειμερινής περιόδου άλλωστε οι παραλίες (Ναυμαχίας) και (Κάθοδος Δωριαίων) το καλοκαίρι είναι κλειστές. Οι καταγραφές έγιναν τη συγκεκριμένη ημερομηνία που σας τις εδωσα, είναι όπως θα τις καταγράφατε και εσείς (πεδίο) και ισχύουν απο τις 10/09 εως και αυτή τη στιγμή που γράφω.Οφείλω όμως να σε ενημερώσω οτι οι αντιρρήσεις των κατοίκων στην περιοχή της Ψανής (Ναυμαχίας) είναι πολλές. Εκτίμησή μου είναι οτι θα γίνουν πάλι αλλαγές, δεν γνωρίζω όμως το πότε και το πως. Στην περιοχή του Γριμπόβου (Κάθοδος Δωριαίων) δεν ακούγεται τίποτα.

  • Στις (38,38987   21,8333) εκεί υπάρχει ένα πλάτωμα 25 μέτρα περίπου μήκος που ενώνει την Ναυμαχίας με Δημοκρατίας και Παπαγεωργίου. Έχουν τοποθετηθεί μπάρες αποσπώμενες και έχει γίνει parking και απο την πλευρά της Ναυμαχίας και από την πλευρά Δημοκρατίας και Παπαγεωργίου. Ανοιχτή είναι μόνο στο κέντρο η μπάρα της διέλευσης πεζών. Άρα η διέλευση από Ναυμαχίας προς Παπαγεωργίου δεν γίνεται διότι υπάρχουν μπάρες και αυτοκίνητα παρκαρισμένα.


Με τη νέα χρονιά ο δήμος άκουσε τις φωνές των κατοίκων και επανέφερε την τάξη. Οι αλλαγές είναι στην περιοχή της Ψανής.

  • Η οδός Ναυμαχίας Ναυπάκτου είναι ολόκληρη μονόδρομος από Εθνικής Αντιστάσεως προς και έως Πλατεία  Λιμένως. [Άλλαξε φορά στο τόξο και μην ξεχάσεις να διαγράψεις τον πεζόδρομο στις (38,39200   21,82742)]
  • Η οδός Δημοκρατίας είναι ολόκληρη μονόδρομος από Εθνικής Αντιστάσεως προς και έως Παπαγεωργίου.
  • Στις (38,38987   21,82332) οι αποσπώμενες μπάρες βγήκαν.
  • Στις (38,39136   21,82516) η οδός Παιωνίου είναι πεζόδρομος.(Ρ-55 και Ρ-8) ΜΟΝΟ αυτό το καμμάτι της οδού.

Οι αλλαγές είναι με βάση το Community.
Στην περιοχή του Γριμπόβου (Κάθοδος Δωριαίων) δεν νομίζω ότι έγιναν αλλαγές. Θα το ελέγξω από τρίτη και θα σε ενημερώσω. Διαπιστώνω όμως στο Community ότι τις αλλαγές που σου είχα δώσει στα προηγούμενα μηνύματά μου στην ίδια περιοχή δεν έχουν περαστεί η τουλάχιστον δεν τις βλέπω εγώ. Μπορείς να με ενημερώσεις σε παρακαλώ?

Στο Ίλιον στις συντεταγμένες (38,03541   23,69991) στον χάρτη σας η οδός ονομάζεται Φιλιππιάδος. Τα τελευταία χρόνια έχει μετονομαστεί σε Σημαιοφόρου Έκτορος Γιαλοψού. Σε παρακαλώ διόρθωσέ το.

Καλημέρα Ευθύμη. Μόλις έκανα τις αλλαγές που επισήμανες Smile2Όσο για τις αλλαγές που μου είχες δώσει στην ίδια περιοχή, τις κοιτάξαμε όλες Ποιές δεν μπόρεσες να δεις?

PAVL-2 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτό το κομμάτι είναι πλέον κλειστό .

Θα περάσουμε από εκεί και θα το κλείσουμε σύντομα Χρήστο, σε ευχαριστώ
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από PAVL-2 Τετ 8 Ιαν 2014 - 13:32

Σπάτα -Αρτέμιδα 

Κυκλικός κόμβος 

37.96012816
23.98067049

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
PAVL-2
PAVL-2
Leading Member
Leading Member

Άντρας Τόπος : Οπου με καλέσει η πατρίδα .
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2784


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Τετ 8 Ιαν 2014 - 13:34

PAVL-2 έγραψε:Σπάτα -Αρτέμιδα 

Κυκλικός κόμβος 

37.96012816
23.98067049

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Καλημέρα Χρήστο,

έχει καταχωρηθεί ήδη ;)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και επιλέγεις το community view δεξιά ;)
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από teohunter Τετ 8 Ιαν 2014 - 19:58

Γεια σου Χρηστο και χρονια πολλα.Θα ηθελα να σε ενημερωσω για ενα δρομο που τον χρησιμοποιουν ολοι αν και δεν εχει δοθει ακομα στην κυκλοφορια.Ειναι η παρακαμψη στο Λυγουριο Αργολιδος η οποια ξεκινα απο το κεντρο υγειας Λυγουριου και φτανει μεχρι σχεδον στα Πυργιωτικα  εξω απο το Ναυπλιο.Παρακαμπτεις πολλες στροφες αν θες να πας απο Λυγουριο προς Ναυπλιο.Εχουν φτιαχτει κομβοι,δισταυρωσεις κτλ .Εχετο υποψιν αν περασετε απο την περιοχη!!!
avatar
teohunter
Member
Member

Άντρας Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 69


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Πεμ 9 Ιαν 2014 - 9:53

teohunter έγραψε:Γεια σου Χρηστο και χρονια πολλα.Θα ηθελα να σε ενημερωσω για ενα δρομο που τον χρησιμοποιουν ολοι αν και δεν εχει δοθει ακομα στην κυκλοφορια.Ειναι η παρακαμψη στο Λυγουριο Αργολιδος η οποια ξεκινα απο το κεντρο υγειας Λυγουριου και φτανει μεχρι σχεδον στα Πυργιωτικα  εξω απο το Ναυπλιο.Παρακαμπτεις πολλες στροφες αν θες να πας απο Λυγουριο προς Ναυπλιο.Εχουν φτιαχτει κομβοι,δισταυρωσεις κτλ .Εχετο υποψιν αν περασετε απο την περιοχη!!!

Καλημέρα Θοδωρή,

το έχουμε υπόψιν μας και θα το οδηγήσουμε άμεσα ;) Θα σε ενημερώσω μόλις το ενσωματώσουμε.

Σ'ευχαριστώ πολύ
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από dordas Πεμ 9 Ιαν 2014 - 12:34

Για πες μας και για το Ντραφι . Τι ισχυει τελικα ?
avatar
dordas
Pro Map Reporter
Pro Map Reporter

Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 199


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από PAVL-2 Πεμ 9 Ιαν 2014 - 16:30

Λανθασμένη Αρίθμηση οδού [ Πειραιάς οδός Γυθείου ] 

Το 93 είναι περίπου στο βέλος  .


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
PAVL-2
PAVL-2
Leading Member
Leading Member

Άντρας Τόπος : Οπου με καλέσει η πατρίδα .
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2784


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από PAVL-2 Πεμ 9 Ιαν 2014 - 16:32

here έγραψε:
PAVL-2 έγραψε:Σπάτα -Αρτέμιδα 

Κυκλικός κόμβος 

37.96012816
23.98067049

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Καλημέρα Χρήστο,

έχει καταχωρηθεί ήδη ;)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και επιλέγεις το community view δεξιά ;)
Ακόμη ειμαι στο στάδιο Μάθησης , είναι δικό μου σφάλμα .
Ευχαριστώ .
PAVL-2
PAVL-2
Leading Member
Leading Member

Άντρας Τόπος : Οπου με καλέσει η πατρίδα .
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2784


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Πεμ 9 Ιαν 2014 - 16:58

PAVL-2 έγραψε:Λανθασμένη Αρίθμηση οδού [ Πειραιάς οδός Γυθείου ] 

Το 93 είναι περίπου στο βέλος  .

Διορθώθηκε, σ'ευχαριστώ πολύ Χρήστο.


PAVL-2 έγραψε:

Ακόμη ειμαι στο στάδιο Μάθησης , είναι δικό μου σφάλμα .
Ευχαριστώ .

Κανένα πρόβλημα Χρήστο Smile2. Εγώ σ'ευχαριστώ για το χρόνο σου
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 9 Ιαν 2014 - 22:46

Δημος Αχαρνων 13672

Διασταυρωση Λεωφορου Τατοιου & Ερυθραιας.

Εχει δημιουργηθει κυκλικος κομβος πλεον, δεν υπαρχει απλη διασταυρωση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από makis Πεμ 9 Ιαν 2014 - 23:36

Καλησπέρα σας. Χρήστο δεν μπορώ να δω τις αλλαγές που σου είχα δώσει από την περιοχή του Γριμπόβου. σου παραθέτω το μήνυμα που σου είχα στείλει.
από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στό Τρι 24 Sep - 20:55


Καλησπέρα σας. Χρήστο σου δίνω και τις αλλαγές στην πριοχή του Γριμπόβου. Πάντα οι αλλαγές γίνονται σύμφωνα με το community.

  • Στις (38,39237   21,83692) μόνο αυτό το κομμάτι της Λόρδου Βύρωνος είναι πεζόδρομος.(Ρ-8 και Ρ-55 χωρίς εξαιρέσεις)



  • Στις (38,39214   21,83747) μόνο αυτό το κομμάτι της Πάνου Ρήγα διπλής κατευθύνσεως.



  • Στις (38,39182   21,83823) μόνο σε αυτό το κομμάτι της Φιλίππου Πλαστήρα απαγορεύεται η είσοδος (Ρ-8 εξαιρούνται οχήματα κατοίκων). Είσοδος απο Φιλικής Εταιρείας.



  • Στις (38,39231   21,83868) η Φιλίππου Πλαστήρα μόνο σε αυτό το κομμάτι είναι διπλής κατεύθυνσης.



  • Στις (38,39076   21,83977) μόνο σε αυτό το κομμάτι της Ποσειδώνος άλλαξε το τόξο από Φιλικής Εταιρείας προς Κάθοδος Δωριαίων.



  • Η οδός Φιλικής Εταρείας ολόκληρη έχει γίνει διπλής κατευθύνσεως.




Χρήστο όταν γίνουν οι αλαγές ενημέρωσέ με να τις ελέγξω στο community για τυχόν παρερμηνείες. Ευχαριστώ.

Κοίταξέ το σε παρακαλώ και ενημέρωσέ με για τυχόν παρερμηνείες. Οι αλλαγές αναφέρονται στην χειμερινή περίοδο.

  • Στις (38,39200   21,82742) να διαγράψεις τον πεζόδρομο. Έχει γίνει αλλαγή και είναι μονόδρομος προς και έως πλατεία Λιμένως.

avatar
makis
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 21


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Τετ 15 Ιαν 2014 - 13:23

Καλημέρα σε όλους,

ζητώ συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση, αλλά έχουν πέσει πολλά μαζεμένα.

Πάμε να δούμε τώρα

Santosan έγραψε:Δημος Αχαρνων 13672

Διασταυρωση Λεωφορου Τατοιου & Ερυθραιας.

Εχει δημιουργηθει κυκλικος κομβος πλεον, δεν υπαρχει απλη διασταυρωση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Σ ευχαριστώ πολύ Μάνο, είναι στο πρόγραμμά μας να το οδηγήσουμε σύντομα

dordas έγραψε:Για πες μας και για το Ντραφι . Τι ισχυει τελικα ?

Άρη, στη συγκεκριμένη περίπτωση, στο πεδίο δεν υπάρχει αναρτημένη πινακίδα για το όνομα του πολύ κακής ποιότητας χωματόδρομου αυτού. Επειδή όμως είναι λογική συνέχεια της Σόλωνος το έχουμε καταχωρήσει έτσι.

makis έγραψε:Καλησπέρα σας. Χρήστο δεν μπορώ να δω τις αλλαγές που σου είχα δώσει από την περιοχή του Γριμπόβου. σου παραθέτω το μήνυμα που σου είχα στείλει.
από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στό Τρι 24 Sep - 20:55


Καλησπέρα σας. Χρήστο σου δίνω και τις αλλαγές στην πριοχή του Γριμπόβου. Πάντα οι αλλαγές γίνονται σύμφωνα με το community.

  • Στις (38,39237   21,83692) μόνο αυτό το κομμάτι της Λόρδου Βύρωνος είναι πεζόδρομος.(Ρ-8 και Ρ-55 χωρίς εξαιρέσεις)


  • Στις (38,39214   21,83747) μόνο αυτό το κομμάτι της Πάνου Ρήγα διπλής κατευθύνσεως.


  • Στις (38,39182   21,83823) μόνο σε αυτό το κομμάτι της Φιλίππου Πλαστήρα απαγορεύεται η είσοδος (Ρ-8 εξαιρούνται οχήματα κατοίκων). Είσοδος απο Φιλικής Εταιρείας.


  • Στις (38,39231   21,83868) η Φιλίππου Πλαστήρα μόνο σε αυτό το κομμάτι είναι διπλής κατεύθυνσης.


  • Στις (38,39076   21,83977) μόνο σε αυτό το κομμάτι της Ποσειδώνος άλλαξε το τόξο από Φιλικής Εταιρείας προς Κάθοδος Δωριαίων.


  • Η οδός Φιλικής Εταρείας ολόκληρη έχει γίνει διπλής κατευθύνσεως.



Χρήστο όταν γίνουν οι αλαγές ενημέρωσέ με να τις ελέγξω στο community για τυχόν παρερμηνείες. Ευχαριστώ.

Κοίταξέ το σε παρακαλώ και ενημέρωσέ με για τυχόν παρερμηνείες. Οι αλλαγές αναφέρονται στην χειμερινή περίοδο.

  • Στις (38,39200   21,82742) να διαγράψεις τον πεζόδρομο. Έχει γίνει αλλαγή και είναι μονόδρομος προς και έως πλατεία Λιμένως.


Ευθύμη καλημέρα. Ο συνάδελφος ακόμα περιμένει απάντηση από τον υπεύθυνο του δήμου γι αυτήν την περιοχή. Ο πεζόδρομος έχει διορθωθεί. Μέχρι τέλη του μήνα πιστεύω θα έχουμε νέα ;)
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από panoshm Τετ 15 Ιαν 2014 - 14:33

here έγραψε:Άρη, στη συγκεκριμένη περίπτωση, στο πεδίο δεν υπάρχει αναρτημένη πινακίδα για το όνομα του πολύ κακής ποιότητας χωματόδρομου αυτού. Επειδή όμως είναι λογική συνέχεια της Σόλωνος το έχουμε καταχωρήσει έτσι.
Αφού το βλέπετε αυτό, είναι κρίμα να μην κάνετε κατηγορίες βατότητας στους χωματόδρομους.... (πάντα με το όνειρο εγώ 697328 )
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Τετ 15 Ιαν 2014 - 14:36

panoshm έγραψε:
here έγραψε:Άρη, στη συγκεκριμένη περίπτωση, στο πεδίο δεν υπάρχει αναρτημένη πινακίδα για το όνομα του πολύ κακής ποιότητας χωματόδρομου αυτού. Επειδή όμως είναι λογική συνέχεια της Σόλωνος το έχουμε καταχωρήσει έτσι.
Αφού το βλέπετε αυτό, είναι κρίμα να μην κάνετε κατηγορίες βατότητας στους χωματόδρομους.... (πάντα με το όνειρο εγώ 697328 )

Κατηγορίες βατότητας δεν μπορούμε να έχουμε, έχουμε όμως δυο διαφορετικές εσωτερικές κατηγορίες "πραγματικής ταχύτητας" για τους χωματόδρομους, τις οποίες όμως δεν βλέπετε ;)
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από makis Κυρ 19 Ιαν 2014 - 19:46

Παιδιά καλησπέρα. Χρήστο στις (38,39200   21,82742) δεν είναι πλέον πεζόδρομος. Αυτό το κομμάτι έχει αλλάξει και έχει γίνει μονόδρομος προς και έως την πλατεία Λιμένως. Στο Community μου δείχνει ότι δεν έχει διορθωθεί. Κοίταξέ το σε παρακαλώ ακόμη μία φορά. Ευχαριστώ πολύ.
avatar
makis
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 21


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Τρι 21 Ιαν 2014 - 17:21

makis έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Χρήστο στις (38,39200   21,82742) δεν είναι πλέον πεζόδρομος. Αυτό το κομμάτι έχει αλλάξει και έχει γίνει μονόδρομος προς και έως την πλατεία Λιμένως. Στο Community μου δείχνει ότι δεν έχει διορθωθεί. Κοίταξέ το σε παρακαλώ ακόμη μία φορά. Ευχαριστώ πολύ.

Καλησπέρα Ευθύμη,

συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση αλλά είμαι εκτός γραφείου ;)

Το έχω διορθώσει όπως μου είπες. Το Community view μπορεί να μην έχει ενημερωθεί ακόμα. Μπορεί να πάρει από μια μέρα μέχρι μια εβδομάδα ;)
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από music_1896 Πεμ 23 Ιαν 2014 - 19:57

Kαλησπερα σε ολα τα μελη.

Εχω μερικες ερωτησεις για τον Χρηστο.

 -Τα ορια που σου εχει δωσει ο δημος Ροδου μεχρι που ακριβως ειναι ; Βλεπω οτι πολλες οδοι που θεωρουσα οτι υπαγονται στο δημο Ροδου τις βγαζει στην αναζητηση σαν Ροδος/Ιαλυσος

 -Η εισοδος στην Παλια Πολη της Ροδου απαγορευεται χειμωνα-καλοκαιρι ασχετα αν τον χειμωνα ειναι ξεφραγο αμπελι.Το καλοκαιρι υπαρχει σε ολες τις πυλες ιδιωτικη security που δεν επιτρεπει την εισοδο.

 Εκτος αυτου και η τροχαια κανει συχνα ελεγχους.

Υπαρχει ενα ωραριο το πρωι για τροφοδοσια των καταστηματων.Και γενικοτερα ομως δεν ειναι και το καλυτερο για ενα επισκεπτη να οδηγησει στη παλια πολη.Τις ωρες αιχμης απο τους τουριστες δεν θα μπορει να κυκλοφορησει.Τα καταστηματα απλωνουν τραπεζια και καρεκλες εκει που δεν το περιμενεις.

Πολλοι δρομοι ειναι στενοι που δεν χωραει αυτοκινητο ενω σε πολλους ακομα πρεπει να κλεισεις τους καθρευτες για να περασεις.Και το χειροτερο απ'ολα ειναι σε περιπτωση ατυχηματος δεν ξερω αν βρεις ακρη με τροχαια και ασφαλιστικη εταιρια σε εναν δρομο που θεωρειται πεζοδρομος χωρις διαγραμιση και σημανση.

Δεν ξερω τι πληροφοριες σου εχει δωσει ο δημος.

Αν γινεται να υπαρξει καποια ρυθμιση οποιος θελει να παει σε οδο της παλιας πολης να τον παει κανονικα.

Αλλα σε μια πλοηγηση απο το κεντρο προς τα εξω σε συντομη διαδρομη να περναει απο το καστρο δεν το θεωρω και τοσο συντομο !! Ειδικα αν υπαρχει κρουζιεροπλοιο !!

Και μια προσφατη διορθωση.Οι οδοι που βρισκονται αναμεσα στις οδους Παπαδιαμαντη-Βενεζη-Σεφερη εχουν ασφαλτοστρωθει.

Αν τελικα περασει αυτο που ειχε ψηφιστει σε προσφατο δημοτικο συμβουλιο για το κεντρο της πολης θα εχουμε πολλες αλλαγες στο κεντρο.Θα σε ενημερωσω αμεσως.

Και τελος τις αλλαγες τις οποιες κανεις ποτε τις βλεπουμε εμεις σαν χρηστες ;
avatar
music_1896
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : Rodos
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 11


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από PAVL-2 Παρ 24 Ιαν 2014 - 20:10

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εαν κάνουμε αριστερή στροφή στην Λ. Αμφιθεας καήκαμε .
Απαγορεύεται 
PAVL-2
PAVL-2
Leading Member
Leading Member

Άντρας Τόπος : Οπου με καλέσει η πατρίδα .
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2784


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από PAVL-2 Παρ 24 Ιαν 2014 - 20:19

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
PAVL-2
PAVL-2
Leading Member
Leading Member

Άντρας Τόπος : Οπου με καλέσει η πατρίδα .
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2784


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU) - Σελίδα 13 Empty Απ: Αναφορα Λαθων Χαρτογραφησης Του Ευρωπαικου Χαρτη Της Here (CN EU NT/NTU)

Δημοσίευση από here Παρ 24 Ιαν 2014 - 22:08

PAVL-2 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εαν κάνουμε αριστερή στροφή στην Λ. Αμφιθεας καήκαμε .
Απαγορεύεται 

Έχει ήδη διορθωθεί ήδη και θα είναι στην επόμενη έκδοση που θα βγει (2014.40) ;)
here
here
Here Maps
Here Maps

Άντρας Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 417


http://www.here.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 31 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης