My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

5 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 1 Αυγ 2013 - 20:51

Κανε αντιγραφη στην επιφανεια εργασιας & τρεξτο να δεις, κανονικα δεν υπαρχει κανενα θεμα. Δοκιμασε ενα αλλο αρχειο exe χωρις εγκατασταση να δεις αν τρεχει.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από panoshm Πεμ 1 Αυγ 2013 - 20:56

G.K. έγραψε:μάλιστα μπήκα στο GmapTool να δοκιμάσω εγκατάσταση χάρτη και δεν την κάνει.
Έχεις κάνει άλλη φορά εγκατάσταση χάρτη στο Mapsource με το GmapTool? Είσαι σίγουρος ότι δεν τρέχει σωστά το GmapTool ?

Γιατί αν όντως δεν τρέχει σωστά, τότε δεν σου φταίει το MapsetToolKit αλλά το GmapTool ...

G.K. έγραψε:Μια άλλη ερώτηση: 
Το MapsetToolKit το τρέχω απ' τα Downloads γιατί εκεί έχει μπει. Κάνω σωστά;
Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, δεν έχει "μπει" εκεί, απλά εκεί έγινε save όταν το έκανες download από το internet.... Tο MapsetToolKit.exe είναι αυτόνομο πρόγραμμα, δεν το εγκαθιστάς, τρέχει όποy και να το έχεις....

Καλό είναι όμως, να βάλεις μιας τάξη στο pc σου και να μην έχεις "από δω κι από κει" τα προγράμματά σου..... Βάλε το MapsetToolKit.exe μέσα σε ένα δικό του φάκελο και διάλεξε ένα μέρος στο C:\ να το βάλεις....


G.K. έγραψε:Πάνο, αυτό γράφει το cfg

C:\Program Files\cGPSmapper\
Επίσης βλέπω ότι δεν έχεις ορίσει path του GmapTool στο MapsetToolKit
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Πεμ 1 Αυγ 2013 - 20:58

Δεν τρέχει παιδιά, δυστυχώς. κάνω ότι μου λέτε...no2 no2

Πάνο, έχω περάσει όλους τους χάρτες Autodrive, CNE, Topo και μάλιστα αρκετές φορές...παίζοντας για εκπαίδευση.

Ποιό Path να γράψω στο cfg. Πέρασα το δικό σου αλλά δεν...

Τελικά δεν δουλεύει και το GMapTool. Οταν ξεκινά τη διάσπαση, κολλάει και όταν το ξεκολλήσω δεν κάνει εγκατάσταση του χάρτη αλλά στο win32 μου βγάζει "compile preview map", ενώ εγώ όμως το έχω ήδη τικαρισμένο όταν ξεκινά το GMapTool.
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Πεμ 1 Αυγ 2013 - 21:57

Διαπίστωσα ότι το GMapTool δεν εμφανίζει πια στον φάκελο το αρχείο mapset.img και γι' αυτό δεν γίνεται και εγκατάσταση.
Επαθα καλή ζημιά τελικά!
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από panoshm Πεμ 1 Αυγ 2013 - 22:08

G.K. έγραψε:Ποιό Path να γράψω στο cfg. Πέρασα το δικό σου αλλά δεν...
Από το MapsetToolkit πρέπει να το κάνεις, όχι να το περάσεις χειροκίνητα μέσα στο cfg..

G.K. έγραψε:Τελικά δεν δουλεύει και το GMapTool. Οταν ξεκινά τη διάσπαση, κολλάει και όταν το ξεκολλήσω δεν κάνει εγκατάσταση του χάρτη αλλά στο win32 μου βγάζει "compile preview map", ενώ εγώ όμως το έχω ήδη τικαρισμένο όταν ξεκινά το GMapTool.
Πρέπει να σε αναλάβει κάποιος "ειδικότερος" Wink 
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 1 Αυγ 2013 - 22:42

G.K. έγραψε:Διαπίστωσα ότι το GMapTool δεν εμφανίζει πια στον φάκελο το αρχείο mapset.img και γι' αυτό δεν γίνεται και εγκατάσταση.
Επαθα καλή ζημιά τελικά!

Το συγκεκριμενο αρχειο μπορει να δημιουργηθει οποτε θελουμε, το μονο που χρειαζεται ειναι η δημιουργια χαρτη για MapSource. Δοκιμασε αυτα που σου προτεινα εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ειναι ενα ασφαλες βημα χωρις καμμια συνεπεια.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Πεμ 1 Αυγ 2013 - 23:11

Santosan έγραψε:
G.K. έγραψε:Διαπίστωσα ότι το GMapTool δεν εμφανίζει πια στον φάκελο το αρχείο mapset.img και γι' αυτό δεν γίνεται και εγκατάσταση.
Επαθα καλή ζημιά τελικά!

Το συγκεκριμενο αρχειο μπορει να δημιουργηθει οποτε θελουμε, το μονο που χρειαζεται ειναι η δημιουργια χαρτη για MapSource. Δοκιμασε αυτα που σου προτεινα εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ειναι ενα ασφαλες βημα χωρις καμμια συνεπεια.

Μάνο τα έκανα όταν μου το έγραψες.
Δεν στο είπα πριν αλλά τα έκανα. Δεν έγινε όμως επαναφορά παρ' όλο που δοκίμασα 3 φορές σε διαφορετικές ημερομηνίες. 
Μάλιστα τη μία φορά μου έβγαλε κάποιο σφάλμα αντίστοιχο αυτό που σου είχα γράψει πιο πριν και έκλεισε το πρόγραμμα.
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Παρ 2 Αυγ 2013 - 8:30

Αν διαπιστωσεις οτι εχεις & αλλα προβληματα εκτος απο αυτο του MapsetToolkit τοτε νομιζω οτι ειναι ωρα να του κανεις ενα format ...
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από panoshm Παρ 2 Αυγ 2013 - 9:43

Σωστή απεγκατάσταση του Gmaptool και cGPSmapper έκανες?

Από το add/remove programs, μετά καθαρισμός της registry, επανεκκίνηση του PC και ξανά καθαρισμός της registry

Μετά εγκατέστησέ τα πάλι

Και βγάλε αυτό το RevoUninstaller από το PC σου! 697328 
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Παρ 2 Αυγ 2013 - 12:23

Καλημέρα σας!!

Αχ,Μάνο μη μου λες αυτή τη λέξη. Δεν το αντέχω δεύτερη φορά σε 4 μήνες!!!!!!!!!!!!!!!

Πάνο μου, αυτή θα είναι η σημερινή μου κίνηση. Οτι περιέγραψες!
Το Revo το έχω ήδη "σουτάρει" από χθες!
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από x-trail Παρ 2 Αυγ 2013 - 15:17

Εχεις ελεγξει αν σου εχει κανει ζημια και σε αλλα ασχετα προγραμματα;
Εγω οταν ειχα παθει κατι παρομοιο με το Mapsource, εβαλα ενα Registry Cleaner να μου βρει ...ορφανες εγγραφες στο Registry και να τις σβησει και μου ειχε χαλασει τις εγκαταστασεις απο καμια δεκαρια προγραμματα, ολα σχεδον ασχετα με garmin τα οποια οταν τα ετρεξα ξανα, "βρηκαν" μονα τους μεσα στο λαπτοπ τα παλια στοιχεια εγκαταστασης τους και τα ξαναφορτωσαν μονα τους, αλλα ο κρυος ιδρωτας ετρεξε, αφου μεσα σ' αυτα ηταν και το office και το Τοponavigator5 της Αναβασης που αυτο ειδικα ηθελε το cd του και φυσικα ηταν "χαμενο" καπου στο σπιτι.
Το σπαστικο ηταν οτι μολις ετρεχα το TYPviewer για να φτιαξω καποιο ΤΥΡ, πηγαινε να μου ανοιξει το Toponavigator χωρις φυσικα επιτυχια.
Μολις εβαλα το TopoNavigator6, τοτε μου εμφανιστηκε ολοσωστο και το Toponavigator5 ?????? hitten2
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Παρ 2 Αυγ 2013 - 15:51

Κυριάκο, δεν φαίνεται να έχει πειράξει κάτι άλλο.

Διάβασα όμως εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ότι αυτό το αρχείο συστήματος, που μου έβγαλε μιά-δυό φορές ότι δεν μπορεί να το διαβάσει, είναι σοβαρό και απαιτεί "Αποστολή αναφοράς σφάλματος", μήπως γίνει επιδιόρθωση.
Κάπου αλλού διάβασα ότι επιδιορθώνεται ξαναβάζοντας τους Drivers των Windows, [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.], όμως δεν αντιλαμβάνομαι πως μπορώ να τους βρω και να τους εγκαταστήσω.
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από x-trail Παρ 2 Αυγ 2013 - 16:37

Γιωργο αστο καλυτερα, ειδικα αυτο που προτεινει στο youtube.
Εσυ την εφαγες απο corrupt registry, επειδη σου εσβησε εγγραφες για προγραμματα που ειχες ηδη εγκατεστημενα.
Γι' αυτο σου ζητησε να ξανατρεξεις τα προγραμματα της garmin, για να ξαναπεραστουν στο registry οτι υπαρχουν πραγματι μεσα εγκατεστημενα.
Απο την εμπειρια μου, οτι αρχισεις να πασπατευεις απο δω και περα, θα κανεις τα πραγματα χειροτερα αν δεν εισαι ...αυθεντια στο regisrty.

Το μονο που σου συστηνω να κανεις (οπως κι ο Πανος) ειναι να απεγκαταστησεις πρωτα το Gmaptool και μετα το cGPSmapper απο τον πινακα ελεγχου, να σβησεις και να ξαναναψεις τον υπολογιστη και μετα να κανεις πρωτα εγκατασταση το cGPSmapper και μετα το Gmaptool.

Μονο αν τα κολληματα ειναι πολυ συχνα και οι μπλε οθονες, τοτε μονο θα προετοιμαστεις ψυχολογικα για ....φορματ δυστυχως.
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Παρ 2 Αυγ 2013 - 17:01

Κολλήματα δεν έχω γενικά.
Μόνο όταν βάζω χάρτη στο GMapTool, κατά τη διάσπαση του, ανοίγει η Registry, παθαίνει stall το GmapTool και πρέπει να κλείσω εγώ την Registry.
Τότε ξεκολλάει το GmapTool αλλά δεν διασπά σωστά τον χάρτη. Λείπει το mapset.img, οπότε και ο χάρτης δεν μπαίνει στο Map Source.
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Κυρ 4 Αυγ 2013 - 21:01

Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι!

Τα νεότερα από το "μέτωπο":
Εγινε απεγκατάσταση των cGpsMapper & GmapTool, καθαρισμός με δύο εργαλεία της Registry, επανεκκίνηση και επανεγκατάσταση των προγραμμάτων και δυστυχώς πάλι δεν δουλεύουν.

Νομίζω τελικά ότι η ζημιά είναι μη αναστρέψιμη. Δεν μπορώ δηλαδή να σπάσω καινούργιο χάρτη και να τον εγκαταστήσω στο Map Source. No No No
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Κυρ 4 Αυγ 2013 - 21:07

Εχουν βαρεσει τα Windows με την διαδικασια απεγκαταστασης του Express με το "φονικο" εργαλειο, θελεις format οπως σου εγραψα πιο πανω αφου συντομα θα διαπιστωσεις & αλλα προβληματα.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από G.K. Κυρ 4 Αυγ 2013 - 21:51

Αυτό βλέπω Μάνο μου! Από Σεπτέμβριο...

Οφείλω όμως να ευχαριστήσω εσένα και τα υπόλοιπα παιδιά για τις συνεχείς προσπάθειες βοήθειας που μου δώσατε!!! thanks  

Ειλικρινά αισθάνομαι πως δεν υπάρχει καλύτερο Forum...τουλάχιστον στην Ελλάδα!
Το επίπεδό του αγγίζει την τελειότητα!
Συγχαρητήρια!!!

Υ.Γ.:Α! Και δεν είμαι αυλοκόλακας! Λέω ότι πιστεύω και νιώθω φίλοι μου!!!
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:25

Σε ευχαριστουμε πολυ Γιωργο για τα καλα σου λογια ... !!!

Σε αυτο το forum δεν χρειαζεται να ειναι κανεις αυλοκολακας, να προσκυναει ή να γλυφει για να εχει ιδιαιτερη μεταχειριση ή να ειναι συμπαθης. Ολα τα μελη απολαμβανουν την καλυτερη δυνατη μεταχειριση & υποστηριξη, ολοι ειναι συμπαθεις & η κατηγορια τους ειναι VIP αφου ολοι εδω μεσα ειμαστε ιδιαιτερα σημαντικοι οπως ακριβως σε μια καλη παρεα. Μια ιδεα εγραψε ο Πανος (panosmpo) για την μπαρα ειδοποιησης & βελτιωθηκε η απεικονιση της ειδοποιησης των διοδιων, σειρα εχουν τα επικινδυνα, μετα οι καμερες & το αποτελεσμα θα ειναι μια συνολικη αναβαθμιση των custom poi που προσφερει στους χρηστες του forum. Κατα την αποψη μου λοιπον αυτο ειναι ενα απλο παραδειγμα οτι το forum εξυπηρετει αυτο για το οποιο δημιουργηθηκε & δεν το κρυβω οτι ειμαι ιδιαιτερα περηφανος γι' αυτο.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από meimaris Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:35

Μανο μου θα ελεγα οτι λειτουργεις σαν μαθηματικος
avatar
meimaris
Honorable Sponsor
Honorable Sponsor

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από meimaris Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:38

Δηλαδη λυνεις προβληματα Wink
avatar
meimaris
Honorable Sponsor
Honorable Sponsor

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:41

Γιατρε μου αφου εχω εσενα μεσα στο forum δεν φοβαμαι τιποτα, τα ξεπερναω ολα ... 697328 697328 
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από meimaris Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:47

Αφου εχεις εμενα σε λιγο θα εχεις να γραψεις για το αλλο...που ειναι σημερα στα χερια μου
avatar
meimaris
Honorable Sponsor
Honorable Sponsor

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:51

Με πεθανες τωρα γιατρε, εισαι μεγαλος σαδιστης φιλε αφου ξερεις οτι με τετοια θεματα πρεπει να εισαι προσεκτικος μαζι μου ...
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από meimaris Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:55

Φευγω αυριο κανω δοκιμη και στις 19 θα ειναι στα χερια σου
avatar
meimaris
Honorable Sponsor
Honorable Sponsor

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express - Σελίδα 2 Empty Απ: Προβλημα Απεγκαταστασης Του Garmin Express

Δημοσίευση από Santosan Κυρ 4 Αυγ 2013 - 22:57

ΟΚ, θα εχουμε αποκλειστικοτητες ... thumbup 
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης