My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Garmin StreetPilot for Android

+8
Dimitrios1971
panoshm
stelios.com
x-trail
here
IliasA
BabisStinson
Santosan
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 8:38

leonkoum έγραψε:Και μαλλον δεν θα αργησει και πολυ.. lol!

Μακαρι να εχεις δικιο ...
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 15:52

Τα νεα που εχω μετα απο τις δοκιμες στο δικο μου HD2, αν & δεν τρεχει σωστα ακομα, ειναι οτι η εφαρμογη διαβαζει οσους χαρτες θελουμε μεσα απο τον φακελο Map, ηδη εχω τον Auto Drive & τον Anavasi μεσα, υπαρχει η δυνατοτητα επιλογης οποιου θελουμε ξεχωριστα ακομα & απο τους δυο 3D ... Επειδη μου φανηκε οτι ο Κυριακος ξεροκαταπιε, να εξηγησω οτι διαβαζει τον DEM του 3490 κανονικοτατα, το ιδιο & τα 3D Buildings, μπορουμε να διαβασουμε οποιον & οσους θελουμε, υπαρχει η δυνατοτητα να προσθεσουμε φωνες, πληκτρολογια, γλωσσες μεσω του WebUpdater σαν κυριοι ... Ρυθμισιμοτητα εφαρμογης επιπεδου 3490, με θεματα χαρτη, Map Buttons, Map Layers, Custom Avoidances αν θυμαμαι καλα που ειδα στην αναβαθμιση εχει & dashboards, Trip Planner, eco Route, Travel guide και και και ....

Α & να μην το ξεχασω, αναγνωρισε την Αφροδιτη Twisted Evil & τον Τασο κανονικοτατα, δεν τα δοκιμασα ακομα ... Απο το λιγο που επαιξα η εφαρμογη ειναι επιπεδου 3490 & η πρωτη εντυπωση μου ειναι οτι βρισκεται τουλαχιστον ενα κλικ πιο πανω απο αυτη του iOS λογω της επιλογης χαρτων & μονο. Κραταει ιστορικο ταξιδιων (Where I've Been and Trip Log) & Αποστολη - Ληψη (Import / Export) GPX ....

Ειναι σαν να βλεπω το 3490, λεω σαν γιατι δεν τα εχει ολα, αλλα η εφαρμογη ειναι οτι καλυτερο εχω δει σε Android για τα δικα μου γουστα βεβαια. Επιτελους λιγο χρωμα & γευση απο Garmin στην πλοηγηση & σε αυτο το λειτουργικο. Κανενα αλλο λογισμικο δεν μου εχει κανει αυτο το κλικ αν & τα εχω δοκιμασει σχεδον ολα, προσωπικα εχω κλεισει σαν χρηστης δεν θελω τιποτα αλλο απο πλοηγους ειμαι καλυμμενος ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αδελφια το συντομοτερο δυνατον θα ανεβασω φωτο, κουραγιο .... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από x-trail Πεμ 22 Νοε 2012 - 19:34

Ξεροκαταπια, αλλά για αλλο λογο.
Εχω απο το μεσημερι, (δανεικο δυστυχως) απο Αμερικη ενα Μontana 650, και χρονο μεχρι την Κυριακη για να το ξεκοκκαλισω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ζηλευεις εεε;;; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 19:44

Πες του οταν παει πισω στις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με το καλο να σου στειλει ενα τεμαχιο.
Παιξε εσυ με το Montana, θα παιξω εγω με το StreetPilot, θα το κανουμε παιδικη χαρα το My Garmin.
Καπως ετσι διπλα-διπλα μας κοβω ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Sierso Πεμ 22 Νοε 2012 - 20:22

Αφου οι βορειοι εχουν Montana 650 και εμεις οι νοτιοι....εχουμε!
Οποιος θελει μπορω να του το δωσω να παιξει.
Sierso
Sierso
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : Αθηνα
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 25


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από panoshm Πεμ 22 Νοε 2012 - 21:04

Μάνο, το να είναι rooted η συσκευή, είναι οπωσδήποτε απαραίτητο?

Αν κάποιος προσπαθήσει να το βάλει σε normal συσκευή π.χ. Samsung SIII θα γίνει "μπουμ"? Rolling Eyes ή απλά "πλιτς"? 2559996974
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 21:52

Για να τρεξει σε συσκευη που δεν ειναι rooted πρεπει να μπει χερι στο apk ωστε να αλλαχθουν αρχεια libgarminos.so & libgmxt.so αναλογως την συσκευη & την αναλυση. Τωρα πρεπει να ειναι rooted η συσκευη για να γινει χειροκινητα η αλλαγη. Ισως αργοτερα γινει & αυτο.

Ανεβαινουν & οι φωτο, εχω προβλημα με το κεντραρισμα στην οθονη αλλα δεν εχει καμμια σημασια αυτο, σημασια εχει να δειτε την εφαρμογη, προσωπικα εχω τρελαθει ...
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:11

Ευχομαι να βγει οσο το συντομοτερο δυνατον η εφαρμογη και νομιμη για να την εχουμε και εμεις.
Γιατι Μανο μου αδερφια μας ανεβαζεις αδερφια μας κατεβαζεις, αλλα τα αδερφια σου δεν εχουν τον StreetPilot [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παντως συνχαρητηρια.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:13

Απολαυστε ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η πρωτη απωλεια που εχουμε ειναι η φωνη της Αφροδιτης αφου οπως φαινεται το Garmin Voice δεν ειναι συμβατο με την εφαρμογη.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:28

Απολαυσαμε να εισαι καλα.

Μια ερωτησουλα, γιατι εχεις ολους τους χαρτες μαζι τσεκαρισμενους αφου πλακωνει ο ενας τον αλλον και μπερδευει στην πλοηγηση. Η απλα τα τσεκαρες για να μας τα δειξεις;

Και δευτερον στον CN Europe NTU 2013.30 απο κατω γιατι σου γραφει Αθηνα,Ελλαδα,Λαρισα και τα λοιπα;
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:35

Οπως το ειπες Ηλια για να δειτε την δυνατοτητα επιλογης οποιων & οσων χαρτων θελουμε, ειναι μια δυνατοτητα που δεν εχει το StreetPilot για iOS.

Ας πουμε Ηλια οτι αυτος ειναι ο τροπος που διαβαζει η συσκευη τον χαρτη για συγκεκριμενους λογους, δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες & ουτε πρεπει. Παντως ειναι ο Ευρωπαικος ολοκληρος με ολη την γεωγραφικη καλυψη που αφορα την Ελλαδα με 3D Buildings, JCV κ.λ.π. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από panoshm Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:41

Excited θέλω και γω να παίξωωωωω...!!!!!! trampoline
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:43

panoshm έγραψε: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θέλω και γω να παίξωωωωω...!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
βλεπεις τι μας κανουνε, μας μπριζωνουνε και μετα μας αφηνουνε. Ελεος αδερφια ελεος.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:45

Απο αυριο θα φτιαξω οδηγιες & θα τις δωσω, δεν ειναι τιποτα σπουδαιο αλλα να υπαρχει μια βοηθεια...
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από stelios.com Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:46

IliasA έγραψε:
Γιατι Μανο μου αδερφια μας ανεβαζεις αδερφια μας κατεβαζεις, αλλα τα αδερφια σου δεν εχουν τον StreetPilot [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Ηλίας με λίγες λέξεις μας εκφράζει όλους! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
stelios.com
stelios.com
Member
Member

Άντρας Τόπος : Σέρρες
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 210


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 22 Νοε 2012 - 22:52

Santosan έγραψε:Απο αυριο θα φτιαξω οδηγιες & θα τις δωσω, δεν ειναι τιποτα σπουδαιο αλλα να υπαρχει μια βοηθεια...


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers ολε ολε ολε ολε. Μπραβο ρε μανο εισαι ο μεγαλυτερος αδερφος.

stelios.com έγραψε:
IliasA έγραψε:
Γιατι Μανο μου αδερφια μας ανεβαζεις αδερφια μας κατεβαζεις, αλλα τα αδερφια σου δεν εχουν τον StreetPilot [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Ηλίας με λίγες λέξεις μας εκφράζει όλους! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετσι ειναι Στελιο μου, ζω εδω στην γερμανια αλλα πιστεψε με πανω απο ολα η πατριδα, πανω απο ολα τα αδερφια οι ελληνες γ...ω την γερμανια μου γ...ω συγνωμη κιολας.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 22 Νοε 2012 - 23:08

Santosan έγραψε:Απο αυριο θα φτιαξω οδηγιες & θα τις δωσω, δεν ειναι τιποτα σπουδαιο αλλα να υπαρχει μια βοηθεια...

Οταν λες μανο μου να υπαρχει μια βοηθεια, πιστευω να εννοεις οτι θα θελεις να μαθεις τι κινητο εχει ο καθενας μας τη Firmware φοραει και ποιο προγραμμα θα πρεπει να χρησιμοποιησει για να κανει την συσκευη roteed. Ετσι ωστε να δωσεις τις καταλληλες οδηγειες.

Τα ειπα καλα;
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από gnoul Πεμ 22 Νοε 2012 - 23:28

Η εφαρμογή που βλέπω έχει ελάχιστη σχέση (τουλάχιστον ως προς το μενού) με αυτή του iOS!

Το συγκεκριμένο μενού και οι λειτουργίες είναι πολύ κοντά σε αυτές του 3490!

Κατά τη γνώμη μου πάντα πρόκειται για μια εξέλιξη της εφαρμογής που σύντομα θα δείτε και επίσημα στα market και θα σπάσει τα ταμεία ....

Προσωπίκά με αυτά που διαβάζω και βλέπω δεν πιστεύω ότι αυτή η εφαρμογή διέρευσε από κάποιο κινέζικο κινητό....

Είναι σαφέστατα μια εξελιγμένη έκδοση που έχει διαρρεύσει σκόπιμα για να προετοιμάσει το έδαφος!

Περιμένετε να δείτε και στα Android λοιπόν τη νούμερο ένα επιλογή για πλοήγηση!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
gnoul
gnoul
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Ηλικία : 57
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 255


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από BabisStinson Παρ 23 Νοε 2012 - 7:27

Γιώργο μάλλον έφτασε η ώρα να απαρνηθείς το iPhone και να έρθεις στον κόσμο της Google.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μάνο περιμένουμε εναγωνίως περαιτέρω info για δοκιμές πλέον..!
BabisStinson
BabisStinson
Forum Support Team
Forum Support Team

Άντρας Ηλικία : 37
Τόπος : Μοσχάτο
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 131


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Παρ 23 Νοε 2012 - 19:02

stelios.com έγραψε:
IliasA έγραψε:
Γιατι Μανο μου αδερφια μας ανεβαζεις αδερφια μας κατεβαζεις, αλλα τα αδερφια σου δεν εχουν τον StreetPilot [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ο Ηλίας με λίγες λέξεις μας εκφράζει όλους! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παιδια πραγματικα κανω οτι μπορω για να εχετε διαθεσιμο οτι υπαρχει αλλα & βοηθεια για οτι χρειστειτε. Ετσι θα εκανα για τα αδελφια μου αλλα & για τους φιλους μου.

IliasA έγραψε:Ετσι ειναι Στελιο μου, ζω εδω στην γερμανια αλλα πιστεψε με πανω απο ολα η πατριδα, πανω απο ολα τα αδερφια οι ελληνες γ...ω την γερμανια μου γ...ω συγνωμη κιολας.

Το αιμα νερο δεν γινεται ...

IliasA έγραψε:Οταν λες μανο μου να υπαρχει μια βοηθεια, πιστευω να εννοεις οτι θα θελεις να μαθεις τι κινητο εχει ο καθενας μας τη Firmware φοραει και ποιο προγραμμα θα πρεπει να χρησιμοποιησει για να κανει την συσκευη roteed. Ετσι ωστε να δωσεις τις καταλληλες οδηγειες.

Τα ειπα καλα;

Οι οδηγιες θα αφορουν το πως θα κανουμε εγκατασταση σε μια rooted συσκευη την εφαρμογη, το πως γινεται rooted η καθε συσκευη ειναι μια αλλη ιστορια. Οποιος ενδιαφερετε για τετοιες διαδικασιες μπορει να ψαξει να βρει για την συσκευη του τι πρεπει να κανει, το μελεταει & πρατει αναλογως. Προσωπικα δεν εχω ασχοληθει ποτε & δεν καμμια εμπειρια πανω στο θεμα, παντως δεν πιστευω οτι προκειται για κατι τραγικο, υπαρχουν οδηγιες, βηματα που ακολουθουμε, φροντιζουμε να διαβασουμε προσεκτικα & αφου τα εχουμε καταλαβει ολα κανουμε την διαδικασια. Καλο ειναι να εξασφαλισουμε πως οτι κανουμε ειναι αναστρεψιμο ωστε αν χρειαστει να παμε την συσκευη στο service για οποιοδηποτε λογο να ειναι σε εργοστασιακη μορφη.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από IliasA Παρ 23 Νοε 2012 - 20:10

Μανος Παιδια πραγματικα κανω οτι μπορω για να εχετε διαθεσιμο οτι υπαρχει αλλα & βοηθεια για οτι χρειστειτε. Ετσι θα εκανα για τα αδελφια μου αλλα & για τους φιλους μου.

Ηλιας Το ξερουμε βρε, λιγα γραφεις πολλα καταλαβαινουμε. Ο καθενας με τα λεγομενα του μανο μου διχνει και λιγο απο τον χαρακτηρα του.

Μανος Προσωπικα δεν εχω ασχοληθει ποτε & δεν καμμια εμπειρια πανω στο θεμα, παντως δεν πιστευω οτι προκειται για κατι τραγικο, υπαρχουν οδηγιες, βηματα που ακολουθουμε, φροντιζουμε να διαβασουμε προσεκτικα & αφου τα εχουμε καταλαβει ολα κανουμε την διαδικασια.

Ηλιας Εδω να συμφωνησο η να διαφωνησο. Καλα Μανο μου πως εβαλες τον StreetPilot, αφου τοσο καιρο μιλαμε οτι η συσκευες μας πρεπει να γινουν roteed.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από HTC_IS Παρ 23 Νοε 2012 - 20:25

IliasA έγραψε: Εδω να συμφωνησο η να διαφωνησο. Καλα Μανο μου πως εβαλες τον StreetPilot, αφου τοσο καιρο μιλαμε οτι η συσκευες μας πρεπει να γινουν roteed.
το rot δεν είναι ίδιο για όλες τις συσκευές,με άλλο τρόπο γίνετε πχ για τα htc και με άλλο γία τα samsung,άσε που ο Μανος έχει htc hd2 που ως συσκευή φοράει windows mobile,και με άλλη διαδικασία που δεν δεν έχει καμια σχέση με το rot το κινητών android,έχει βάλει και android,άρα τα android που έχει βάλει μια που είναι rom μαγειρεμένα έτσι και αλλιώς είναι ήδη προσβάσιμα(roted)
avatar
HTC_IS
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : αθηνα
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 16


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Garmin StreetPilot for Android - Σελίδα 3 Empty Απ: Garmin StreetPilot for Android

Δημοσίευση από Santosan Παρ 23 Νοε 2012 - 20:42

HTC_IS έγραψε:το rot δεν είναι ίδιο για όλες τις συσκευές,με άλλο τρόπο γίνετε πχ για τα htc και με άλλο γία τα samsung,άσε που ο Μανος έχει htc hd2 που ως συσκευή φοράει windows mobile,και με άλλη διαδικασία που δεν δεν έχει καμια σχέση με το rot το κινητών android,έχει βάλει και android,άρα τα android που έχει βάλει μια που είναι rom μαγειρεμένα έτσι και αλλιώς είναι ήδη προσβάσιμα(roted)

Πολυ καλα τα ειπε ο Γιαννης Ηλια, ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα, ασε που ο Γιαννης ειναι παλια καραβανα & κορυφαιος "μαστορας" ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης