My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC Empty Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC

Δημοσίευση από armanigr Σαβ 10 Ιαν 2015 - 14:48

Γειά σας θέλω να κανω εγκατάσταση του Auto Drive Hellas σε PC μα δεν Μπορώ. Το έχω στο Garmin nuvi 1350 κανει κανονικά αναβαθμίσεις αλλα ξερετε αν υπάρχει η δυνατότητα να το εγκαταστήσω με καάποιο τρόπο και στο PC.
avatar
armanigr
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : Λαρισα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 4


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC Empty Απ: Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC

Δημοσίευση από Santosan Σαβ 10 Ιαν 2015 - 15:40

Υπαρχουν δυο επιλογες, η μια ειναι να χρησιμοποιησεις το MapSource/BaseCamp για να μπορεσεις να δουλεψεις τον χαρτη σαν εργαλειο σε περιβαλλον εφαρμογης & η δευτερη ειναι το Garmin MobilePC το οποιο ειναι εφαρμογη πλοηγος & μπορεις να χρησιμοποιησεις τον χαρτη οπως στο Nuvi, απαιτουνται Λατινικοι χαρακτηρες βεβαια προκειμενου να δουλεψει η αναζητηση.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC Empty Απ: Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC

Δημοσίευση από armanigr Σαβ 10 Ιαν 2015 - 16:36

Συγνώμη, νομίζω δεν έγινα κατανοητός. Το Auto Drive Hellas το έχω στο Garmin nuvi 1350. Δεν θέλω απλα να το "διαβαζω"΄θέλω να το εγκαταστήσω στο PC μου. Έτσι ώστε και να μην έχω πανω το GPS να μπορω να το χρησημοποιήσω. Απλά υπάρχει καποιο αρχείο που μπορ'ω να το "τρέξω"?
Eυχαριστώ
avatar
armanigr
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : Λαρισα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 4


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC Empty Απ: Εγκατάσταση Auto Drive Hellas σε PC

Δημοσίευση από Santosan Σαβ 10 Ιαν 2015 - 19:03

Με "βραχυκυκλωσες" φιλε μου ... Smile

Με το MapSource & το BaseCamp μπορεις να χαραξεις πορειες, να διαχειριστεις τα αγαπημενα σου, τα ιχνη που πιθανον να εχεις, να στειλεις μονο το τμημα του χαρτη που μπορει να σε ενδιαφερει αν δεν τον θελεις ολο κ.λ.π αλλα ωραια με τη χρηση του Auto Drive ή/και αλλων χαρτων.

Με το Garmin MobilePC μπορεις να κανεις πλοηγηση με εφαρμογη της Garmin η οποια ειναι πολυ κοντα στο 1300, ειναι συνομηλικα αλλωστε & απο την στιγμη που θα το εγκαταστησεις σε laptop με την βοηθεια εξωτερικου bluetooth εχεις την δυνατοτητα να το κανεις πλοηγο. Το ιδιο ισχυει & με την εγκατασταση σε PC μονο που δεν υπαρχει η δυνατοτητα φορητοτητας.

Διαβασε εδω:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αλλος τροπος χρησης δεν υπαρχει ....
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης