My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

+2
Santosan
HAHA
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από HAHA Πεμ 6 Φεβ 2014 - 14:39

εχετε να προτείνετε καμμία καλή θήκη ?
avatar
HAHA
Member
Member

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 109


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από Santosan Πεμ 6 Φεβ 2014 - 14:56

Νινα αυτη ειναι για την συσκευη σου:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο κωδικος προιοντος ειναι 010-11577-01 σε περιπτωση που θελεις να το ψαξεις.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από navitraveler Πεμ 6 Φεβ 2014 - 19:25

HAHA έγραψε:εχετε να προτείνετε καμμία καλή θήκη ?

....αυτήν έχω κι εγώ Νίνα που λέει ο Μάνος και μ' έχει βολέψει!...
navitraveler
navitraveler
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 77
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 994


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από HAHA Πεμ 6 Φεβ 2014 - 20:50

η αληθεια ειναι ότι μου καναν δωρο μια της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] αλλα μου φάνηκε πολυ λεπτή. εγω θέλω κάτι που να παρέχει προστασία αν πέσει.
avatar
HAHA
Member
Member

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 109


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από HAHA Πεμ 6 Φεβ 2014 - 21:01

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
  α καλά την ίδια σε άλλο χρώμα σας δείχνω  Suspect
avatar
HAHA
Member
Member

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 109


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από vasilisj Πεμ 6 Φεβ 2014 - 21:26

Εμενα γιατι μου εχουν πει οτι στα ακριβα μοντελα τις η garmin εχει μεσα στο πακετο τις και την θηκη,μυθος ? και το nuvi 1300 ο πρωην κατοχος του στο πακετο αγορας το ειχε μεσα ετσι μου ειχε πει τουλαχιστον τσπ
Νινα πιστευω οτι και οι 2 την ιδια προστασια θα σου παρεχουν,παντως εγω εβαλα μυαλο μετα απο σπασιμο οθονης υστερα απο 5-6 πεσιματα και πηγα και πηρα απο το jumbo μια θηκη-τσαντακι για φωτογραφικη μηχανη που περιμετρικα εχει αφρωδες υλικο και μεσα χωραει ακριβως 2 gps μαζι με τους φορτιστες τους 2+2 δηλαδη και το εχω τεσταρει αρκετες φορες υστερα απο αρκετα πεσιματα και δεν εχω χτυποκαρδια σε καθε πεσιμο τους,
κανα 5ευρω την ειχα παρει και ποιοτικα ειναι αριστη
vasilisj
vasilisj
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 40
Τόπος : crazy waters χαλκιδα
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 502


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από vasilisj Πεμ 6 Φεβ 2014 - 21:29

HAHA έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
  α καλά την ίδια σε άλλο χρώμα σας δείχνω  Suspect

 lotpot  κεγω εψαχνα να δω τι διαφορα εχουν και δε μπορω να τι διακρινω περα απο το χρωμα  tooth
vasilisj
vasilisj
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 40
Τόπος : crazy waters χαλκιδα
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 502


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από ZAFIR Πεμ 6 Φεβ 2014 - 23:27

το 2340 που πήρα απο γαλλία στο κουτί του είχε και την θήκη μέσα στο πακέτο ωστόσο..
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

τώρα,με την τοπική αγορά τί γίνεται δέν θα αναφερθώ

ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590 Empty Απ: Αγορα Προστατευτικης Θηκης Για Το 3590

Δημοσίευση από evankouros Παρ 7 Φεβ 2014 - 11:56

Νίνα, καλά το σκέφτηκες για θήκη που προστατεύει καλύτερα, καθότι αυτή που έδειξες (όπως κι αυτή που έδειξε ο Φώτης) ότι ήταν στο πακέτο προσφέρει μεν μια βασική προστασία, αλλά όχι από πεσίματα (από μια δερμάτινη θήκη μου είχε πέσει το σ'χωρεμένο 660 κι είχε σπάσει το digitizer του).

Από τις ιδέες που έπεσαν στο τραπέζι μ' άρεσαν οι θήκες στα link σου (η ίδια με τα 2 χρώματα - πιστεύω πως παρέχει καλή προστασία κι είναι & καλαίσθητη) κι αυτή του Βασίλη για θήκη φωτογραφικής.

Έψαξα στο internet για "garmin 3590 protective case" & βρήκα αρκετές καλαίσθητες & συμμαζεμένες σε διαστάσεις που πρέπει να προσφέρουν καλή προστασία. Ρίξε μια ματιά σ' [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] & σ' [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] τη λίστα με αποτελέσματα απ' το ebay.
avatar
evankouros
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Τόπος : Καρντάσι μεγαλωμένο, Χάμω γεννημένο, από Μακεδονία/Κρήτη-Θεσσαλία/Ήπειρο ριζωμένο...
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 579


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης