My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Navigon Mobile Navigator for Android

+6
Dimitrios1971
Santosan
BabisStinson
stelios.com
IliasA
panoshm
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από panoshm Σαβ 17 Νοε 2012 - 20:19

Η γνωστη εφαρμογη Navigon για Android ειναι διαθεσιμη στο Google Play σε διαφορες εκδοσεις, στην δικη μας την περιπτωση μας ενδιαφερει η Ευρωπαικη εκδοση την οποια μπορουμε να βρουμε εδω:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Η τρεχουσα εκδοση ειναι η 4.7.1 με ημερομηνια 15/1/13.

Τι περιλαμβάνεται σε αυτήν την έκδοση:

- An additional EnergySaver setting - “Reduced frame rate when no instruction is available” - has been added. This function is the new default for EnergySaver
- Bug fix: Default setting for “Use GPS when app is in background” is set to "off" again
- Bug fix: GPS turned on automatically after app was closed
We regret any inconvenience that may have occurred due to this errors


Navigon Mobile Navigator for Android BugLGZIglCW8iS5ELp4CEmn5BpUMOtRKBXilKUtA1wH22Joau8N3_Q44G6mFzptHaPDz Navigon Mobile Navigator for Android 5QWzZtfeGHndOlQz1z1cKF96Jx_QEgKGepysXD84MYQ-9bgp5tJ1XF2xOaCltIVhTAAW

Navigon Mobile Navigator for Android -d577ZrMZPvT8CoZ5dLxwnvLBCVR3cyHc52AFE0qTNF23W7AaRM1eLNomMryW6LRZzY

Navigon Mobile Navigator for Android JamYaHiKbE61ZxGw6dagr8gA20RmZxNNH_sDBfDGDGb2--xqvKqUOAVL48ZaxCKslA

Navigon Mobile Navigator for Android KdI_WU-RLPPh8eyiQBt8KVifFfqMF_u_JXzZ6DQJVUK2JmEhg7HT7rrqvN-31q6ZEGk

Navigon Mobile Navigator for Android MrFSLMJaRfNslW34rfpZWbg9Hc3s_pcLWjmYWs3SG8IhxHkBgKYukCU9ZWnFHoU58A

Navigon Mobile Navigator for Android NYWpKNgPUlBdbFfoki8leDV5phC0PMOc5vVQC4nhhhXQzL_S7TffM_2SSLYv5gwDPjzG

Navigon Mobile Navigator for Android BhaS5DHOIXlAILrkYfe2RtLFkJXR3jbOQxYx2r4bxcB7N3h4q-iOU97FtgwJ4zHDOL42

Μερικα Screenshots απο το HTC Nexus HD2 :630747: (... εν αναμονη του Garmin Street Pilot Twisted Evil 697328 )

Navigon Mobile Navigator for Android CgE2M

Σπόιλερ:
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Σαβ 17 Νοε 2012 - 20:27

Να εισαι καλα πανο, την εχουμε προμηθευτει ειδη την τελευταια εκδοση.
Και αν δεν απατομαι η τιμη του ειναι στα 59 ευρουλακια.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από stelios.com Σαβ 17 Νοε 2012 - 21:31

Πως λέγεται το πρόγραμμα που βγάζετε φώτο Screeshots από το κινητό σας;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την stelios.com στις Σαβ 17 Νοε 2012 - 21:57, 1 φορά
stelios.com
stelios.com
Member
Member

Άντρας Τόπος : Σέρρες
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 210


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από BabisStinson Σαβ 17 Νοε 2012 - 21:42

Από την πρώτη στιγμή που κυκλοφόρησε είναι εγκατεστημένη στις συσκευές μου η καλύτερη εφαρμογή πλοήγησης για Android, κατά την ταπεινή μου άποψη.
BabisStinson
BabisStinson
Forum Support Team
Forum Support Team

Άντρας Ηλικία : 37
Τόπος : Μοσχάτο
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 131


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Σαβ 17 Νοε 2012 - 22:02

BabisStinson έγραψε:Από την πρώτη στιγμή που κυκλοφόρησε είναι εγκατεστημένη στις συσκευές μου η καλύτερη εφαρμογή πλοήγησης για Android, κατά την ταπεινή μου άποψη.

Σωστος μπαμπινο μου, αλλα ειναι η καλυτερη επειδη δεν εχει βγει ακομα το Garmin σε εφαρμογη. Συμφωνεις;
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Σαβ 17 Νοε 2012 - 22:06

stelios.com έγραψε:Πως λέγεται το πρόγραμμα που βγάζετε φώτο Screeshots από το κινητό σας;

Τι θελει να μας διξει ο ποιητης με τα Screen, οτι το IGO που εβαλε πανω στο Note 2 ειναι καλυτερο Navigon Mobile Navigator for Android 3059271205 Σε Πιανω.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από stelios.com Σαβ 17 Νοε 2012 - 22:24

Δυστυχώς μόνον το εικονίδιο του garmin street pilot...
Έχω ένα κόλλημα ρε παιδί μου! όλα τα άλλα δεν μου αρέσουν. Navigon Mobile Navigator for Android 1730973172
stelios.com
stelios.com
Member
Member

Άντρας Τόπος : Σέρρες
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 210


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Σαβ 17 Νοε 2012 - 22:30

stelios.com έγραψε:Δυστυχώς μόνον το εικονίδιο του garmin street pilot...
Έχω ένα κόλλημα ρε παιδί μου! όλα τα άλλα δεν μου αρέσουν. Navigon Mobile Navigator for Android 1730973172



Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 εμενα να δεις, ειναι σαν να με εβαλαν παροπιδες, δεν κοιταω ουτε δεξια ουτε αριστερα μονον GARMIN.
Navigon Mobile Navigator for Android 1541152273
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από panoshm Σαβ 17 Νοε 2012 - 22:30

stelios.com έγραψε:Πως λέγεται το πρόγραμμα που βγάζετε φώτο Screeshots από το κινητό σας;

Screenshot ultimate ;)

Σου βγάζει εικονίδιο και του ορίζεις και την διαφάνειά του cheers
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από BabisStinson Κυρ 18 Νοε 2012 - 8:55

stelios.com έγραψε:Πως λέγεται το πρόγραμμα που βγάζετε φώτο Screeshots από το κινητό σας;

Μπορεί να μην χρειάζεται εφαρμογή. Εμένα πχ πατώντας τα Power Button + Volume Up για 3" αποθηκεύει screenshot.


IliasA έγραψε:
BabisStinson έγραψε:Από την πρώτη στιγμή που κυκλοφόρησε είναι εγκατεστημένη στις συσκευές μου η καλύτερη εφαρμογή πλοήγησης για Android, κατά την ταπεινή μου άποψη.

Σωστος μπαμπινο μου, αλλα ειναι η καλυτερη επειδη δεν εχει βγει ακομα το Garmin σε εφαρμογη. Συμφωνεις;

Ηλία δεν συμφωνώ μέχρι να το δοκιμάσω. ;)
Γιατί και για το TomTom διάβαζα "άντε να βγει για Android να παρατήσουμε τα πάντα" και μόλις βγήκε και το εγκατέστησα δεν έμεινε πάνω από 3 μέρες στην συσκευή μου. Οι Software engineers της TomTom μετά από χρόνια πίσω από τον ανταγωνισμό μπήκαν στην κατηγορία με εφαρμογή (και χάρτες..) κατηγορίας beta, στην καλύτερη..
Δεν ξέρω τι εντυπώσεις έχουν σε άλλα site/forum αντίστοιχης θεματολογίας, αλλά για μένα ήταν απαράδεκτο μετά από το επίπεδο που έχουν φτάσει Sygic & Navigon με τις αναβαθμίσεις τους 2-3 χρόναι τώρα.

Το λειτουργικό της Garmin τώρα το μαθαίνω στο νέο (και πρώτο..) Nuvi μου. Βλέπω ότι έχει δυνατότητες για πολύ μοντάρισμα, ψάξιμο, πολλούς devs που ασχολούνται και άλλη φιλοσοφία εντελώς από την γερμανική που είχα συνηθίσει με τα Navigon 5 χρόνια τώρα..
Αν τα περάσουν όλα αυτά και στο StreetPilot για Android έχει καλώς.
Θέλει δουλειά όμως στο routing με τον χάρτη της Navteq. Όπως και το Sygic που αν και το πιο ωραίο γραφικά πατώνει στις δρομολογήσεις.

Γι' αυτό εξακολουθώ να πιστεύω ότι το Navigon προς το παρόν είναι το καλύτερο για Android συσκευές..

Φιλικά,
Μπάμπης
BabisStinson
BabisStinson
Forum Support Team
Forum Support Team

Άντρας Ηλικία : 37
Τόπος : Μοσχάτο
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 131


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από Santosan Τετ 16 Ιαν 2013 - 8:56

Κυκλοφορησε η εκδοση Navigon 4.7.1 Europe με ημερομηνια 15/1/13 στο Google Play.

Τι καινουργιο φερνει αυτη η εκδοση:

- An additional EnergySaver setting - “Reduced frame rate when no instruction is available” - has been added. This function is the new default for EnergySaver
- Bug fix: Default setting for “Use GPS when app is in background” is set to "off" again
- Bug fix: GPS turned on automatically after app was closed

We regret any inconvenience that may have occurred due to this errors


Εκτος απο τις διορθωσεις δεν νομιζω οτι εχει αλλαξει κατι αλλο αφου η εφαρμογη στο HD2 δεν κατεβασε τιποτα.

Google Play
Κώδικας:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.navigon.navigator_checkout_eu40&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5uYXZpZ29uLm5hdmlnYXRvcl9jaGVja291dF9ldTQwIl0.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από BabisStinson Τετ 16 Ιαν 2013 - 9:06

Ευτυχώς άλλαξαν τις ρυθμίσεις και δεν αδειάζει η μπαταρία σε dt.
Κατά τα άλλα, λίγα πράγματα από την εφαρμογή στο update 4.7.X
Περιμένω περισσότερα πράγματα, αν και ίσως πια δεν είναι πρωτεύουσας σημασίας για το development team η ανάπτυξη των mobile εφαρμογών της Navigon..
BabisStinson
BabisStinson
Forum Support Team
Forum Support Team

Άντρας Ηλικία : 37
Τόπος : Μοσχάτο
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 131


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από panoshm Τετ 16 Ιαν 2013 - 10:19

Santosan έγραψε:Κυκλοφορησε η εκδοση Navigon 4.7.1 Europe με ημερομηνια 15/1/13 στο Google Play.
Μάνο, ενημέρωνε το 1ο post ;)
panoshm
panoshm
Moderator
Moderator

Άντρας Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2926


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από Dimitrios1971 Τετ 16 Ιαν 2013 - 10:29

Εχει και αναβαθμηση χαρτων στη εκδοση Q4 2012 ακόμα μια φορά με καθυστέρηση για τους φίλους των Android
Dimitrios1971
Dimitrios1971
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 52
Τόπος : Γερμανια NWR
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 61


http://navifree.blogspot.de/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από Santosan Τετ 16 Ιαν 2013 - 10:30

Οχι μονο θα το ενημερωσω αλλα θα του αλλαξω & τα "φωτα ".... 697328
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από Santosan Τετ 16 Ιαν 2013 - 12:17

Ενημερωθηκε το πρωτο post.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Τετ 3 Απρ 2013 - 21:34

Εχουμε Αναβαθμιση NAVIGON Android στην έκδοση 4.8.0 στο Google Play


Αυτή η ενημερωμένη έκδοση απαιτεί περισσότερα δεδομένα μέσω Wi-Fi.

Τα νέα χαρακτηριστικά σε αυτή την έκδοση:
Νέα γραφικά υποστήριξη για την πλήρη συσκευές HD (S4 Galaxy, HTC ONE, ...)
Γενικές βελτιώσεις γραφικών για όλες τις συσκευές (ευκρινέστερη προβολή, zoom-διαβάθμιση)
Glympse λίστα παραληπτών τώρα δείχνει ποιος εχει δει τα δεδωμενα σου στο Glympse
Εξοικονόμηση ενέργειας εργάζεται τώρα βασικά και στην προβολη χάρτη στην οθόνη
Bug (zoom, οθόνη χάρτη μετά την κλήση) αποτύπωση
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Τετ 3 Απρ 2013 - 21:37

Οι βελτιωσεις γραφικων παντως ειναι αψογες, δεν υπαρχει πλεον αυτη η θολουρα που υπηρχε στην προηγουμενη εκδοση.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από x-trail Τετ 3 Απρ 2013 - 23:27

Να 'σαι καλα Ηλια για την ενημερωση!!!
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από ZAFIR Τετ 3 Απρ 2013 - 23:33

ηλία υπάρχουν περιορισμοι εκδόσεων android -αναλυσης οθονης η ειναι universal???
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 4 Απρ 2013 - 18:08

Σορρυ Φωτη μου που δεν σε απαντησα. Επεσα νωρις για υπνο εχθες βραδυ και μολις τωρα γυρισα απο την δουλεια.

Ναι ειναι Universal, δηλαδη κανει για ολες τις αναλυσεις οθωνης. Εγω πρωσοπικα το εχω περασμενο σε 3 συσκευες.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από x-trail Πεμ 4 Απρ 2013 - 18:19

Axxxxxx, δεν θα ρθει η κριση και στην Γερμανια;;;; Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290
Να πουλησεις δλδ το 10αρι Ταμπλετ και να παρεις ...7αρι Navigon Mobile Navigator for Android 3059271205
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από IliasA Πεμ 4 Απρ 2013 - 18:28

Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 εσυ δηλαδη κυριακο μου αυτο κανεις αυτην την στιγμη. Επειδη υπαρχει κριση πουλας τις μεγαλυτερες συσκευες σου και περνεις μικροτερες.
Βρε δεν το πουλαω το 10αρι, αλλα θα παρω και το 7αρι και μολις θα ερθει η κριση και εδω στην γερμανια θα παω να παρω και τριτο ταμπλετ Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290 Navigon Mobile Navigator for Android 1098115290

Ετσι κοντρα στην κριση.
IliasA
IliasA
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 51
Τόπος : Germany - Düsseldorf
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 228


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από ZAFIR Πεμ 4 Απρ 2013 - 18:50

μ αρέσεις!!! η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση έλεγε ο ναπολέον!!! δέν πειράζει που δέν απάντησες,έτρεχα και εγώ να περάσω τα μηχανάκια μου κτέο..λόγω κρίσης έβαλαν κάτι ηλίθια πρόστιμα αρχης γενομένης απο δευτέρα΄΄΄΄..λες και έχω σκούτερ παραμελημένα...τέλος πάντων.. κοντά είναι η *κρίση* και εκεί....το προχωράνε το κόλπο...
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Navigon Mobile Navigator for Android Empty Απ: Navigon Mobile Navigator for Android

Δημοσίευση από x-trail Πεμ 4 Απρ 2013 - 19:35

400 € το προστιμο..... και δεν εχω καθολου πισινο φρενο!!!!Navigon Mobile Navigator for Android 914121850
Με αυτα ο Ηλιας μπορει να παρει κατι τετοιο!
Σπόιλερ:
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης