My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δεν μπορώ με τίποτα να αναβαθμισω το Garmin zumo 390 !

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δεν μπορώ με τίποτα να αναβαθμισω το Garmin zumo 390 ! Empty Δεν μπορώ με τίποτα να αναβαθμισω το Garmin zumo 390 !

Δημοσίευση από puntix Κυρ 24 Σεπ 2017 - 18:26

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα εχω το zumo 390 και δεν μπορώ με τίποτα να βγάλω άκρη και να περάσω τους καινουργιους χάρτες τους οποίους έχω κατεβάσει απο εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] , εχω απογοητευτεί ασχημα και το πλήρωσα ενα σωρρό χρήματα , προσπαθώ τουλαχιστον ενα χρόνο να το αναβαθμισω παιρνωντας τηλεφωνο στην εταιρια και δεν βγάζω ακρη και ειμαι και μακρυά απο την Αθηνα, οπου μονο εκεί εχει τεχνικό τμήμα η Garmin..
Το πρόβλημα ειναι οτι απο το λινκ που εδωσα το αρχείο κατεβαινει σαν .exe, το οποιο το τρέχω και απο την επιφανια εργασίας αλλα και μέσα απο το φάκελο map έχωντας τους χάρτες ενεργοποιημενους απο την συσκευή αλλα προσπαθησα και unchek , πάντα βγάζει το γνωστό error ότι δεν διαθετω την καταλληλη εγκατεστημένη εκδοση του autodrive hellas, Να τονίσω οτι δεν χρησιμοποιώ κάρτα mini sd και θελω να κανω εγκατάσταση τους καινουργιους χάρτες στην μνήμη της συσκευής, εχω σοβαρό πρόβλημα γιατί χρειαζομαι την συσκευή σε λίγες μέρες και εχω τρελαθεί , σας παρακαλώ αν μπορεί καποιος να με βοηθήσει!

υ.π Να αναφέρω ότι εχω κάνει backup με τον προτεινόμενο τρόπο και οτι εχω win 10 64b
puntix
puntix
New Member
New Member

Άντρας Τόπος : komotini
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 1


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν μπορώ με τίποτα να αναβαθμισω το Garmin zumo 390 ! Empty Απ: Δεν μπορώ με τίποτα να αναβαθμισω το Garmin zumo 390 !

Δημοσίευση από Santosan Κυρ 24 Σεπ 2017 - 21:11

Διάβασε εδώ:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης