My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

My Garmin Sat Nav
Καλώς ήλθατε στο My Garmin Sat Nav ‼️

Πρέπει να συνδεθείτε ή να κάνετε εγγραφή γιά να έχετε πρόσβαση σε όλο το forum

Welcome to My Garmin Sat Nav !!

You must Log in or Register to gain full forum access

My Garmin Sat Nav
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tablet με win 8.1 ή android

+3
x-trail
Santosan
navitraveler
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από navitraveler Παρ 6 Δεκ 2013 - 14:48

...προκειμένου να έχω σύνδεση GPS, Wi-Fi κτλ  για σερφάρισμα αλλά και γενική εξυπηρέτηση του nuvie... (αναβαθμίσεις, προγράμματα, αρχεία, χάρτες, POIs κτλ)...  θα ήθελα τη γνώμη σας πριν μπω στη βάσανο της φοίτησης σε ένα άλλο λειτουργικό...
 Tablet με win 8.1 ή android L0tb
navitraveler
navitraveler
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 77
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 994


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από Santosan Παρ 6 Δεκ 2013 - 15:07

Αφου θελεις συνεργασια με το nuvi θα πας σε Windows, δεν υπαρχει αλλη επιλογη αν θες να τα εχεις ολα διαθεσιμα.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από navitraveler Παρ 6 Δεκ 2013 - 17:53

...Μάνο ευχαριστώ!... καταλήγω μάλλον στο 
"Toshiba Encore WT8-A-102"...santa 
navitraveler
navitraveler
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 77
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 994


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από x-trail Παρ 6 Δεκ 2013 - 18:40

Πολυ καλη επιλογη.

Το ερωτημα μου ομως ειναι αν θα μπορει καποιος να φορτωσει στην win ταμπλετα τους Garmin drivers για τα Nuvi, ωστε αν συνδεσουμε Nuvi και ταμπλετα, αυτη να τα αναγνωριζει.
Τουλαχιστον μεχρι καποιος garminακιας εδω μεσα να αγορασει μια και να μας ενημερωσει....
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από G.K. Παρ 6 Δεκ 2013 - 18:51

Τάσο, δεν είναι λίγο μικρός ο δίσκος σε χωρητικότητα; Eam 

Υποθέτω ότι θα βάλεις μέσα Topo, map source ...κτλ.

Εχω  διαβάσει πάντως καλά λόγια για το συγκεκριμένο tablet αλλά δίστασα λόγω χωρητικότητας δίσκου και λόγω Κυριάκου, ο οποίος μου επισήμανε ότι 8in είναι "ένα μεγάλο κινητό".
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από navitraveler Παρ 6 Δεκ 2013 - 19:54

...βρε Γιώργο... είναι κι αυτό που λέει ο Κυριάκος παραπάνω!... αλλά με την προσθήκη microSD λες να μη βολεύετε η κατάσταση;...
...εγώ να σου πω την αλήθεια... ούτε αν έχει USB για σύνδεση δεν ξέρω... ταμπλέτες έχω δει μόνο από μακρυα και σε φωτογραφία!....Smile2
navitraveler
navitraveler
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 77
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 994


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από G.K. Παρ 6 Δεκ 2013 - 20:39

Δεν ξέρω αν θα μπορεί να τρέξει προγράμματα απ' την sd και προβληματίστηκα και με τους drivers που ανέφερε ο Κυριάκος πριν.

Πάντως πρόσεχε όσον αφορά το θέμα του μεγέθους της οθόνης, πήγαινε δηλαδή στο μαγαζί και σύγκρινε την 8άρα με την οθόνη του gps σου και με μία μεγαλύτερη, μιά 10άρα ας πούμε ώστε να έχεις ακριβή αντίληψη του τι παίρνεις και αν σε ικανοποιεί.

Μην ξεχνάς ότι θα έχεις στα χέρια σου έναν μικρό υπολογιστή.
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από Santosan Παρ 6 Δεκ 2013 - 20:41

Τασο μπορει να σου φανει καπως αυτο που θα σου πω αλλα τα tablets δεν ειναι συσκευες για να κανεις δουλεια με αυτα που ασχολουμαστε εμεις, ειναι για να  περνας την ωρα σου με καποια εργασια απο την επαγγελματικη σου ζωη, καμμια εκπαιδευτικη εφαρμογη, κανενα παιχνιδακι, πολυ χρηση internet, video streaming & τετοια πραγματα. Αν θες να μπορεις να κανεις καποια σοβαρη δουλεια παντου ή να μπορεις να παιξεις με το Garminaki σου τοτε η λυση λεγεται laptop. Με ενα καινουργιο ι3 κανεις οτι χρειαζεσαι, με ενα i5 εισαι πολυ δυνατος & με i7 κανεις σχεδον οτι θελεις. Μιλαμε για ενα κοστος 500€ για να εισαι αρχοντας με δυνατοτητες που το tablet ουτε στον υπνο του. Προσωπικα θεωρω τα tablet gadget αφου δεν βγαζουν τα λεφτα τους σε καμμια περιπτωση, ενα αξιοπρεπες laptop ειναι εργαλειο ...

Προσωπικη μου αποψη παντα & βεβαια ετσι οπως χρησιμοποιω εγω τα εργαλεια μου ... Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santosan στις Παρ 6 Δεκ 2013 - 21:05, 2 φορές συνολικά
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από leonkoum Παρ 6 Δεκ 2013 - 20:43

Tο ζαχαρωνω καιρο τωρα και απο χθες αρχισε και στην χωρα μας η διαθεση του (32gb).
Το 32αρι ερχεται με 11gb 'ελευθερα', εαν βγαλεις ολα τα αχρξστα προγραμματα που το φορτωνουν και βαλεις και το recovery σε stick o διαθεσημος χωρος ειναι γυρω στα 20gb.
Το 64 επισημα ΔΕΝ θε ελθει στην χωρα μας
USB ειχει αλλα ειναι το micro. 
Eιναι κανονικα win8.1
Στο μονο που 'κολλαω' ειναι στην αναλυση της οθονης που προσωπικα θατοθελα σε retina.
avatar
leonkoum
Member
Member

Άντρας Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 219


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από G.K. Παρ 6 Δεκ 2013 - 20:49

Μάνο, δηλαδή θεωρείς ότι και το Asus Transformer book T100, θα μου δημιουργήσει πρόβλημα σ' αυτά που κάνουμε;
G.K.
G.K.
Senior Member
Senior Member

Άντρας Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από evankouros Παρ 6 Δεκ 2013 - 20:51

Σε Windows 8.1 & λογική κατηγορία τιμής ~300 $/€, νομίζω ότι παίζουν μπάλα το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] & το επίσης [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Οι δε 8" νομίζω ότι είναι ένα αρκετά βολικό μέγεθος για κάποιον που θέλει να το κουβαλάει μαζί του. 
Στις 10" είναι αρκετά μεγάλα κι άβολα στο κουβάλημα (& σαφώς ακριβότερα).

Κατά τα λοιπά συμφωνώ με τον Μάνο για τη χρήση των tablet. Είχα πάρει ένα φθηνό κινέζικο 7" πριν 2-3 χρόνια κι απ' την αρχή απογοητεύτηκα & το ξέχασα σε μια άκρη. Το Samsung των 10,1" που είχε πάρει ο αδερφός μου ήταν πολύ πιο καλό/όμορφο/γρήγορο, αλλά ούτε μ' αυτό θα μπορούσα να κάνω δουλειά.
avatar
evankouros
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Τόπος : Καρντάσι μεγαλωμένο, Χάμω γεννημένο, από Μακεδονία/Κρήτη-Θεσσαλία/Ήπειρο ριζωμένο...
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 579


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από Santosan Παρ 6 Δεκ 2013 - 21:03

Δεν εχει να κανει με το μοντελο αλλα με την σχεδιαση της καθε συσκευης, το τι προοριζεται να κανει δηλαδη. Να σας το πω αλλιως, στο IX μου μπορω να φορτωσω τα εργαλεια της δουλειας, να βαλω & μια σκαλα αφου ριξω τα πισω καθισματα & αφησω ανοιχτο το πορτ μπαγκαζ αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θα μπορεσω να το φορτωσω για την δουλεια μου οπως ενα ημιφορτηγακι (κλουβακι) που ειναι αυτη ακριβως η χρηση του. Αυτη ειναι η γενικοτερη λογικη δλδ, το tablet αξιζει να το παρει κανεις οταν εχει ολα τα αλλα & θελει κατι βολικο & ευκολο που να μπορει να το παιρνει μαζι του παντου & να παιζει.
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από navitraveler Παρ 6 Δεκ 2013 - 21:08

...Μάνο φίλε μου... ευχαριστώ για την ενημέρωση και τη βοήθεια... αλλά για να μην επιβαρύνουμε το φόρουμ με άχρηστα θα σου στείλω ένα ΡΜ
navitraveler
navitraveler
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 77
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 994


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από ZAFIR Παρ 6 Δεκ 2013 - 21:39

το κάθε πράγμα για μία δουλειά
ωστόσο ..o πιγκουίνος  διαθέτει σοβαρές εφαρμογές και με ένα προγραματάκι τρέχει μια χαρά εφαρμογές απο τα win..
ναί το έχω σάν δεύτερο λειτουργικό και πολλές φορές γράφω μέσα απο αυτό..
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από navitraveler Παρ 6 Δεκ 2013 - 22:03

...βρε Φώτη για εξήγησε στου μη technicians  τι εστί πιγκουίνος....
navitraveler
navitraveler
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Ηλικία : 77
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 994


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από evankouros Παρ 6 Δεκ 2013 - 22:13

Τάσο, ο πιγκουίνος είναι το logo του [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Tablet με win 8.1 ή android Icon_linux (λειτουργικό σύστημα, σαν τα Windows, αλλά "ελεύθερο").
avatar
evankouros
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Τόπος : Καρντάσι μεγαλωμένο, Χάμω γεννημένο, από Μακεδονία/Κρήτη-Θεσσαλία/Ήπειρο ριζωμένο...
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 579


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από ZAFIR Παρ 6 Δεκ 2013 - 22:22

λογότυπο των αρχικών linux
εδώ μερικές πληροφορίες
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
κάποτε(πριν 10 χρόνια) η λέξη garmin ήταν εναλλακτική και άγνωστη στους πολλούς
σήμερα όχι,φίλε τάσο
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από x-trail Παρ 6 Δεκ 2013 - 22:22

Εχοντας ταμπλετα 10αρα (android) για περιπου δυο χρονια μαζι με 2 λαπτοπ κι ενα PC κι ενα κινητο που σχεδον κανει οτι θελω, να πω κι εγω την γνωμη μου....

Η καθε ταμπλετα μας χρειαζεται αναλογα με τις αναγκες μας!
Τι μπορει να κανει;
- Να σερφαρουμε απο οποιο μερος θελουμε (πχ....WC) αλλα και να μην βγαζουμε τα ματια μας οπως με το κινητο
- Να διαβαζουμε με ανεση e-books και περιοδικα (κατι που σε 8αρα δεν ειναι και πολυ ξεκουραστο)
- Να παιζουμε παιχνιδια αλλα πολυυυυ θεαματικοτερα απο το κινητο.
- Να δουλευουμε Skype και Facebook πολυ καλυτερα.
- Να το κουβαλαμε μαζι μας, οπου βαριομαστε ή ειναι δυσκολο να κουβαλησουμε ενα λαπτοπ.
- Να το δουλευουν παιδια κι εγγονια χωρις εποπτεια (λεμε τωρα) που αν τα αφηναμε να κανουν το ιδιο στον δικο μας υπολογιστη, θα μας σηκωνοτανε η τριχα σε περιπτωση οπως: "....μπαμπα τι ειναι το φορματ και γιατι το κανει τωρα ο υπολογιστης" (βασικοτατος λογος που το πηρα εγω)
- Να βλεπουμε ταινιες και ειδικα τα παιδια, ακομα και μεσα στο αυτοκινητο, ωστε να εχουμε και καμια ωρα ησυχια οι μπαμπαδες να κανουμε και τιποτα αλλο οπως ....καταγραφη Πορειας!!!

Υπαρχουν βεβαια και εξειδικευμενες χρησεις τους, αλλα αυτοι που το θελουν για τετοια χρηση, το αγοραζουν γιατι ειναι απαραιτητο εργαλειο για την χρηση που το θελουν (πχ να εχουν ολα τα λογισμικα gps στο αυτοκινητο με 10 ιντσες οθονη οι απληστοι).

Αρα ο καθενας πρεπει να ζυγισει τη χρηση που θα το κανει και την τιμη και το αν πραγματικα το χρειαζεται ή θα το εχει να σκονιζεται.
Στην οικογενεια μου το χρησιμοποιουμε σε ολα τα παραπανω (ειμαι και γω ...απληστος) αλλα ο βασικος λογος ηταν για να μην "αγγιζει" η μικρη το λαπτοπ μου.
Θα μπορουσαμε να ζησουμε ανετα και χωρις αυτο, αλλα αν δεν ειχα το Galaxy SII που να κανει τα ιδια πραγματα κι ισως καποια γρηγοροτερα αλλα με ...γυαλια, θα το επαιρνα χωρις δευτερη συζητηση, ενω τωρα το παλευα 2-3 μηνες πριν το παρω....

Κατι αλλο που εχω παρατηρησει αναμεσα στο δικο μου Samsung Tab2 και στο 8αρι Tab2 του ανεψιου μου με ιδιο android, ειναι οτι αν και το δικο μου εχει καλυτερα specs, το δικο του εχει πιο γρηγορες αντιδρασεις παντου, λετε να οφειλεται αυτο στην μικροτερη του οθονη (????)
x-trail
x-trail
Honorary Member
 Honorary Member

Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 2340


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από evankouros Παρ 6 Δεκ 2013 - 22:32

x-trail έγραψε:[...]
Κατι αλλο που εχω παρατηρησει αναμεσα στο δικο μου Samsung Tab2 και στο 8αρι Tab2 του ανεψιου μου με ιδιο android, ειναι οτι αν και το δικο μου εχει καλυτερα specs, το δικο του εχει πιο γρηγορες αντιδρασεις παντου, λετε να οφειλεται  αυτο στην μικροτερη του οθονη (????)
Tablet με win 8.1 ή android Yes
Κυριάκο, αν φοράνε τον ίδιο επεξεργαστή, νομίζω ότι καθυστερεί στο μεγάλο γιατί ζορίζεται περισσότερο λόγω της μεγαλύτερης οθόνης. Αν είχαν ίδια οθόνη θα καθυστερούσε σ' αυτό με τη μεγαλύτερη ανάλυση, κοκ...
avatar
evankouros
Advanced Member
Advanced Member

Άντρας Τόπος : Καρντάσι μεγαλωμένο, Χάμω γεννημένο, από Μακεδονία/Κρήτη-Θεσσαλία/Ήπειρο ριζωμένο...
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 579


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από ZAFIR Παρ 6 Δεκ 2013 - 22:47

δέν μπορώ να απαντήσω στον *έξυπνο* γρίφο του κυριάκου,αλλά οφείλω να αναφέρω ότι η δόμηση του 
android έμοιαζε με τα linux του η/υ ..σε 3 ώρες πήρα τα χαμπάρια μου,πρίν 4 χρόνια λέμε
ωστόσο ρίξτε μια ματιά εδώ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
πάμε γι άλλα ...
ZAFIR
ZAFIR
Expert Member
Expert Member

Άντρας Ηλικία : 56
Τόπος : patra
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1935


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Tablet με win 8.1 ή android Empty Απ: Tablet με win 8.1 ή android

Δημοσίευση από Santosan Σαβ 7 Δεκ 2013 - 9:52

Για να δουμε & την αλλη πλευρα του νομισματος, αν ημουν καλυμενος απο την αποψη του να κανω την δουλεια μου & ηθελα ενα tablet για να μπορω να παιζω παιχνιδια, να αλητευω στο Internet, να πλοηγουμαι με διαφορες εφαρμογες, να ακουω μουσικη, να βλεπω video & καμμια ταινια, γενικοτερα αυτο που λεμε ψυχαγωγια & να περναω την ωρα μου αλλα & καμμια εκπαιδευτικη εφαρμογη τοτε σιγουρα θα αγοραζα Android tablet αφου η ποικιλια εφαρμογων που υπαρχει στο Google Play δεν υπαρχει πουθενα αλλου, οι συσκευες εχουν πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης πλεον & χαρακτηριστικα που εξασφαλιζουν οτι δεν θα σε "αδειασουν", αναλογως & το budget που διαθετει ο καθενας βεβαια.

Ποια συσκευη μου αρεσε σε αυτη την κατηγορια :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] 

Ποια συσκευη ειναι κορυφη & δεν παιζεται με τιποτα :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Santosan
Santosan
Administrator
Administrator

Άντρας Ηλικία : 54
Τόπος : Athens - West Side
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10879


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης